Galeria zdjęć
Smutne oczy lamy
EKWADOR / aleja wulkanów / w pobliżu Parku Narodowego Cotopaxi
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-02-04 09:49
- Data wykonania
- grudzień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Trzy odcienie Ekwadoru
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Sympatyczna :)
Chyba ma po prostu ludzkie ludzkie spojrzenie.
"z twarzy" podobna do ...nikogo, ale spojrzenie - obłędne :)
Lama też człowiek :)
Ma tak± sier¶ć, jak sier¶ciuch u mnie, ale "twarz", ma trochę taka ludzk± :-)
Pawle p. współczuję wstawania o ¶wicie!. Chociaż mam czasem wrażenie, że o tej porze roku w Polsce to nawet ¶witu nie ma.
:)))
Gdybym miała taki kolczyk w uchu, też byłabym smutna...
Też mam taka minę jak muszę wstać przed dziewi±t±, czyli o ¶wicie.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Smutne oczy lamy
EKWADOR / aleja wulkanów / w pobliżu Parku Narodowego Cotopaxi
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-02-04 09:49
- Data wykonania
- grudzień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Trzy odcienie Ekwadoru
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Sympatyczna :)
Chyba ma po prostu ludzkie ludzkie spojrzenie.
"z twarzy" podobna do ...nikogo, ale spojrzenie - obłędne :)
Lama też człowiek :)
Ma tak± sier¶ć, jak sier¶ciuch u mnie, ale "twarz", ma trochę taka ludzk± :-)
Pawle p. współczuję wstawania o ¶wicie!. Chociaż mam czasem wrażenie, że o tej porze roku w Polsce to nawet ¶witu nie ma.
:)))
Gdybym miała taki kolczyk w uchu, też byłabym smutna...
Też mam taka minę jak muszę wstać przed dziewi±t±, czyli o ¶wicie.
Polecaj± to zdjęcie





























