Galeria zdjęć

Mt. Everest po raz pierwszy!.

NEPAL / Himalaje / Ponad Namche Bazaar

Zdjęcia: Ponad Namche Bazaar, Himalaje, Mt. Everest po raz pierwszy!. , NEPAL
odsłon: 1279 | poleca: 25 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2016-03-24 01:25
Data wykonania
listopad 2008
Miejsce
Dodane do galerii
Himalaje

Opis zdjęcia
Wydaje się blisko, ale to jeszcze 4/5 dni drogi! Po lewej Taboche Peak 6495m, po prawej Ama Dablam 6856m, w środku po prawej Lhotse 8516m i Lhotse Shar 8382m a na wprost mur Nuptse 7861m i centralnie nad nim kopuła Mt. Everest.

Komentarze do zdjęcia

Dzięki dziewczyny i jeszcze raz pozdrawiam (-:

I wzajemnie Pawle :) pozdrawiam

Tobie również Pawle, wspaniałych podróży! Ciekawa jestem skąd teraz będą Twoje fotki, jakie niezwykłe górki odwiedziłeś.

Wykopalisko całkiem, całkiem ((-: , a przy okazji Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, czyli samych Wielkich Podróży życzę Wszystkim Globowym Userom.

Cudnie jest!

Nie jest to miejsce dla miłośników zieleni :)

wspaniały widok :)

...o ja cież...po samych informacjach już nie żyję :) Szczerze podziwiam!

w środku od prawej to Lhotse Shar 8382m. trochę w lewo Lhotse 8516 m (4 szczyt Ziemi) na wprost połączony z nim siodłem Nuptse 7861m. , a centralnie nad Nuptse wypiętrza się szczyt Mt. Everestu. Trasa do EBC prowadzi po lewej stronie Nuptse.

Nie, to już jest Niebo ((-: Zdjęcie jest zrobione niedługo po wyjściu z Namche Bazaar - jakieś 3,7 tys., a Everest Base Camp jest na ok. 5,4 tys. Jednak trasa ma dużo większe przewyższenie ponieważ przecinają ją głębokie doliny na dno których trzeba najpierw zejść, aby ponownie wdrapywać się do góry. Na zdjęciu widać: biały szczyt po lewej to Taboche 6495 m. ; biały po prawej to Ama Dablam6812m.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

BURKINA FASO / poludniowy / wioska

BURKINA FASO / Houet / Bobo - Diulasso

TOGO / Lome / Lome

TOGO / Region Kara / Koutammakou

TOGO / Region Kara / Koutammakou

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl