Galeria zdjęć
tajska potrawa
TAJLANDIA / Bangkok / ulica
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-03-31 12:13
- Data wykonania
- sierpień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Azja 2016
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ostre zupy też mi nie bardzo pasowały, ale inne rzeczy lubię ostre, a ostre pobudza trawienie. Ważne jest aby odpowiednio dobrać przyprawy. Jak sam kombinowałem to różnie to było. Jak poprosiłem kucharza o odpowiednie doprawienie to była zupełnie inna bajka
Akurat Administracja Globtroter.pl bardzo popiera wszystkich, którzy maj± jakie¶ blogi. I wła¶ciwie słusznie, bo na przykład sk±d miałabym wiedzieć o istnieniu blogu "Byli¶myTam"? A z tego artykułu sporo się dowiedziałam :-) Mam inne odczucia co do kuchni tajskiej, przede wszystkim była ona dla mnie zbyt ostra. Do dzi¶ pamiętam jak płakałam nad jak±¶ ichniejsz± tradycyjn± zup± ;-).
Rozumiem... lans pełn± par±. Artykuł na blogusiu, foty z logiem (dużym!) - a gdzie miejsce na zasady Globa?
Dzięki. Duriana trzeba było rzeczywi¶cie spróbowac na miejscu, bo faktycznie jest zakaz przewożenia. W smaku - co¶ innego
oto artykuł
http://bylismytam.pl/?p=6690
Nie chodzi o estetykę kuchni, bo tę co nieco znamy, tylko estetykę zdjęcia, a ta, coby nie pisac, do¶c, niechlujna. Dawaj artykuł, może będzie lepszy ....
Jeżeli wrzucasz zdjęcia z przeznaczeniem do artykułu, to po prostu zaznacz to w opisie zdjęcia. Gdyby¶ tak zrobił, to nie napisałbym moich krytycznych odczuć. A tak z jednej strony piszesz, że cieszy Cię ta dyskusja, ale jednocze¶nie krytykujesz w ramach reperkusji Podrużnik¶wiat?
Czytamy, czytamy... Owszem jest sztuk± zrobić dobre zdjęcie jedzenia, nawet barowo-ulicznego, jeżeli ma zachęcić do przeczytania artykułu. Mnie ta seria odstręczyła, a to nie jest tak dobrze jak s±dzisz.
wy nie czytacie chyba co ja piszę. To nie jest żadne zdjęcie reklamowe. To jest realne zdjęcie zrobione w przydrożnym barze w Tajlandii pokazuj±ce realia kuchni tajskiej. To jest zdjęcie to relacji z podróżny.
Widzę, że moje zdjęcie wywołało taka dyskusję,a to dobrze.
Jako zdjęcie reklamowe jedzenia jest fatalne! Owszem wywarło wrażenia, ale jak widać negatywne.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
tajska potrawa
TAJLANDIA / Bangkok / ulica
- Autor
- "> ( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-03-31 12:13
- Data wykonania
- sierpień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Azja 2016
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ostre zupy też mi nie bardzo pasowały, ale inne rzeczy lubię ostre, a ostre pobudza trawienie. Ważne jest aby odpowiednio dobrać przyprawy. Jak sam kombinowałem to różnie to było. Jak poprosiłem kucharza o odpowiednie doprawienie to była zupełnie inna bajka
Akurat Administracja Globtroter.pl bardzo popiera wszystkich, którzy maj± jakie¶ blogi. I wła¶ciwie słusznie, bo na przykład sk±d miałabym wiedzieć o istnieniu blogu "Byli¶myTam"? A z tego artykułu sporo się dowiedziałam :-) Mam inne odczucia co do kuchni tajskiej, przede wszystkim była ona dla mnie zbyt ostra. Do dzi¶ pamiętam jak płakałam nad jak±¶ ichniejsz± tradycyjn± zup± ;-).
Rozumiem... lans pełn± par±. Artykuł na blogusiu, foty z logiem (dużym!) - a gdzie miejsce na zasady Globa?
Dzięki. Duriana trzeba było rzeczywi¶cie spróbowac na miejscu, bo faktycznie jest zakaz przewożenia. W smaku - co¶ innego
oto artykuł
http://bylismytam.pl/?p=6690
Nie chodzi o estetykę kuchni, bo tę co nieco znamy, tylko estetykę zdjęcia, a ta, coby nie pisac, do¶c, niechlujna. Dawaj artykuł, może będzie lepszy ....
Jeżeli wrzucasz zdjęcia z przeznaczeniem do artykułu, to po prostu zaznacz to w opisie zdjęcia. Gdyby¶ tak zrobił, to nie napisałbym moich krytycznych odczuć. A tak z jednej strony piszesz, że cieszy Cię ta dyskusja, ale jednocze¶nie krytykujesz w ramach reperkusji Podrużnik¶wiat?
Czytamy, czytamy... Owszem jest sztuk± zrobić dobre zdjęcie jedzenia, nawet barowo-ulicznego, jeżeli ma zachęcić do przeczytania artykułu. Mnie ta seria odstręczyła, a to nie jest tak dobrze jak s±dzisz.
wy nie czytacie chyba co ja piszę. To nie jest żadne zdjęcie reklamowe. To jest realne zdjęcie zrobione w przydrożnym barze w Tajlandii pokazuj±ce realia kuchni tajskiej. To jest zdjęcie to relacji z podróżny.
Widzę, że moje zdjęcie wywołało taka dyskusję,a to dobrze.
Jako zdjęcie reklamowe jedzenia jest fatalne! Owszem wywarło wrażenia, ale jak widać negatywne.
Polecaj± to zdjęcie





























