Galeria zdjęć

tajska potrawa

TAJLANDIA / Bangkok / ulica

Zdjęcia: ulica, Bangkok, tajska potrawa, TAJLANDIA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2016-03-31 12:13
Data wykonania
sierpień 2015
Miejsce
Dodane do galerii
Azja 2016

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

ostre zupy też mi nie bardzo pasowały, ale inne rzeczy lubię ostre, a ostre pobudza trawienie. Ważne jest aby odpowiednio dobrać przyprawy. Jak sam kombinowałem to różnie to było. Jak poprosiłem kucharza o odpowiednie doprawienie to była zupełnie inna bajka

Akurat Administracja Globtroter.pl bardzo popiera wszystkich, którzy maj± jakie¶ blogi. I wła¶ciwie słusznie, bo na przykład sk±d miałabym wiedzieć o istnieniu blogu "Byli¶myTam"? A z tego artykułu sporo się dowiedziałam :-) Mam inne odczucia co do kuchni tajskiej, przede wszystkim była ona dla mnie zbyt ostra. Do dzi¶ pamiętam jak płakałam nad jak±¶ ichniejsz± tradycyjn± zup± ;-).

Rozumiem... lans pełn± par±. Artykuł na blogusiu, foty z logiem (dużym!) - a gdzie miejsce na zasady Globa?

Dzięki. Duriana trzeba było rzeczywi¶cie spróbowac na miejscu, bo faktycznie jest zakaz przewożenia. W smaku - co¶ innego

oto artykuł
http://bylismytam.pl/?p=6690

Nie chodzi o estetykę kuchni, bo tę co nieco znamy, tylko estetykę zdjęcia, a ta, coby nie pisac, do¶c, niechlujna. Dawaj artykuł, może będzie lepszy ....

Jeżeli wrzucasz zdjęcia z przeznaczeniem do artykułu, to po prostu zaznacz to w opisie zdjęcia. Gdyby¶ tak zrobił, to nie napisałbym moich krytycznych odczuć. A tak z jednej strony piszesz, że cieszy Cię ta dyskusja, ale jednocze¶nie krytykujesz w ramach reperkusji Podrużnik¶wiat?

Czytamy, czytamy... Owszem jest sztuk± zrobić dobre zdjęcie jedzenia, nawet barowo-ulicznego, jeżeli ma zachęcić do przeczytania artykułu. Mnie ta seria odstręczyła, a to nie jest tak dobrze jak s±dzisz.

wy nie czytacie chyba co ja piszę. To nie jest żadne zdjęcie reklamowe. To jest realne zdjęcie zrobione w przydrożnym barze w Tajlandii pokazuj±ce realia kuchni tajskiej. To jest zdjęcie to relacji z podróżny.
Widzę, że moje zdjęcie wywołało taka dyskusję,a to dobrze.

Jako zdjęcie reklamowe jedzenia jest fatalne! Owszem wywarło wrażenia, ale jak widać negatywne.

Polecaj± to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl