Galeria zdjęć
Zmęczony:)
CHINY / Luoyang / Shaolin
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-04-01 20:48
- Data wykonania
- marzec 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Taki sen o wielkim mistrzu szybko go postawi na nogi:))
Niech mu się przy¶ni mistrz.
To prawda:(Człowiek naogl±dał się kiedy¶ filmów z Bruce Lee i jechał pół ¶wiata żeby się trochę rozczarować:)..A tak poważnie to wiedziałam że tam teraz to pod turystów wszystko zrobione jest zwłaszcza ceny. Ale i tak jaki¶ malutki dreszczyk emocji był. Samo miejsce jak dla mnie ma klimat zwłaszcza ze byłam pocz±tkiem marca więc nie było zadeptania mega wielkiego chociaż jak na poniedziałek rano i tak się dużo chińczyków tam pojawiło.
Wszystko tam coraz bardziej komercyjne aż do przesytu, choć przyznać trzeba, że niektóre pokazy naprawdę potrafi± zadziwić.
Widziałam jak oni trenuj± i od samego patrzenia się zmęczyłam:)A to i tak było tylko na pokaz dla turystów pewnie...
ups.... na betonie...
Pewnie biedaczysko cały dzień ćwiczył kung fu :) Mój mistrz jest uczniem mnicha z Shaolin i opowiada, jak wygl±daj± treningi, nie dziwię się więc, że ten "padł".
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Zmęczony:)
CHINY / Luoyang / Shaolin
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-04-01 20:48
- Data wykonania
- marzec 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Taki sen o wielkim mistrzu szybko go postawi na nogi:))
Niech mu się przy¶ni mistrz.
To prawda:(Człowiek naogl±dał się kiedy¶ filmów z Bruce Lee i jechał pół ¶wiata żeby się trochę rozczarować:)..A tak poważnie to wiedziałam że tam teraz to pod turystów wszystko zrobione jest zwłaszcza ceny. Ale i tak jaki¶ malutki dreszczyk emocji był. Samo miejsce jak dla mnie ma klimat zwłaszcza ze byłam pocz±tkiem marca więc nie było zadeptania mega wielkiego chociaż jak na poniedziałek rano i tak się dużo chińczyków tam pojawiło.
Wszystko tam coraz bardziej komercyjne aż do przesytu, choć przyznać trzeba, że niektóre pokazy naprawdę potrafi± zadziwić.
Widziałam jak oni trenuj± i od samego patrzenia się zmęczyłam:)A to i tak było tylko na pokaz dla turystów pewnie...
ups.... na betonie...
Pewnie biedaczysko cały dzień ćwiczył kung fu :) Mój mistrz jest uczniem mnicha z Shaolin i opowiada, jak wygl±daj± treningi, nie dziwię się więc, że ten "padł".
Polecaj± to zdjęcie





























