Galeria zdjęć
Objazd wło¶ci....
MONGOLIA / płn. Mongolia / płn.Mongolia
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-04-01 20:55
- Data wykonania
- sierpień 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Mongolia 2015
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jak przypomnę sobie te drewniane siodła, a raczej siodełka, to od razu d...a zaczyna mnie boleć ((-:
Hmmmm.... jak widać zupełnie mnie zignorował - po prostu istna siła spokoju (ale incognito...:))))
Fajny kadr. Aż mam ochotę obejrzeć jaki¶ klasyczny western :). Wła¶ciciel stadniny to pan H.......? :)
¶liczny kadr
MężczyĽni z ludów koczowniczych kochaj± konia bardziej niż... żonę ;)))
Koń zlany potem, ale widac że dobrze utrzymany:)
Koń zlany potem, ale widac że dobrze utrzymany:)
Bardzo ładna fota:))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Objazd wło¶ci....
MONGOLIA / płn. Mongolia / płn.Mongolia
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-04-01 20:55
- Data wykonania
- sierpień 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Mongolia 2015
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jak przypomnę sobie te drewniane siodła, a raczej siodełka, to od razu d...a zaczyna mnie boleć ((-:
Hmmmm.... jak widać zupełnie mnie zignorował - po prostu istna siła spokoju (ale incognito...:))))
Fajny kadr. Aż mam ochotę obejrzeć jaki¶ klasyczny western :). Wła¶ciciel stadniny to pan H.......? :)
¶liczny kadr
MężczyĽni z ludów koczowniczych kochaj± konia bardziej niż... żonę ;)))
Koń zlany potem, ale widac że dobrze utrzymany:)
Koń zlany potem, ale widac że dobrze utrzymany:)
Bardzo ładna fota:))
Polecaj± to zdjęcie





























