Galeria zdjęć
Zhouzhuang
CHINY / Szanghaj / Zhouzhuang
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2016-04-19 22:05
- Data wykonania
- marzec 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Co NIE ZJE¦Ć ! Co NIE ZJE¦Ć!!! paskudztwa s± dla wszystkich:)))A tak na powagę to zapamiętam żeby odpu¶cić sobie jakbym się zapl±tała kiedy¶ do Kunmingu.
to od razu jedĽ do Kunmingu, żeby tam NIE ZJE¦C tego paskudztwa :))))))))
A to ja nie trafiłam!!Czuję się niekompletnie oszukana!!Muszę tym bardziej wrócić do Chin!Trafił±m na Ikea i kilka innych super oryginalnych sklepów i nawet przyznam się że parę fantów zakupiłam po okazyjnej cenie, z czego jeden już się rozlatuje po zaledwie kilkukrotnym użyciu :))Ach ta Chińska technologia...
Ależ oczywi¶cie, że podrabiaj±!!!!!!!!!!!!! Był w Kunmingu! Podawali tam poza jakimi¶ za przeproszeniem hamburgerami także kurczaka. Tak obrzydliwego nie jadłam nigdy!
Ja nie widziałam tam KFC a szukałam jedzenia bo głodna była jak wilk:)A w Luoyang trafiłam do podrobionego KFC, koszmar !!w tweesterze były jakie¶ tłuste flaki i chrz±stki a nie mięso! po tym okropieństwie nauczyłam się odróżniać oryginał od podróbki KFC. Podróbka ma trochę innego dziadka w logo :))Dziwne że mc Donalda nie podrabiaj±?
mam wrażenie, że tam niedaleko była restaurcja KFC... Ciekawa byłam, czy podane kurczaki smakuj± jak u nas, ale wtedy tego nie sprawdziłam. Jednak będ±c w ostatnie wakacje w Yunnanie miałam okazję przekonać się, że trzymaj± standardy:)))
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Zhouzhuang
CHINY / Szanghaj / Zhouzhuang
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2016-04-19 22:05
- Data wykonania
- marzec 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Co NIE ZJE¦Ć ! Co NIE ZJE¦Ć!!! paskudztwa s± dla wszystkich:)))A tak na powagę to zapamiętam żeby odpu¶cić sobie jakbym się zapl±tała kiedy¶ do Kunmingu.
to od razu jedĽ do Kunmingu, żeby tam NIE ZJE¦C tego paskudztwa :))))))))
A to ja nie trafiłam!!Czuję się niekompletnie oszukana!!Muszę tym bardziej wrócić do Chin!Trafił±m na Ikea i kilka innych super oryginalnych sklepów i nawet przyznam się że parę fantów zakupiłam po okazyjnej cenie, z czego jeden już się rozlatuje po zaledwie kilkukrotnym użyciu :))Ach ta Chińska technologia...
Ależ oczywi¶cie, że podrabiaj±!!!!!!!!!!!!! Był w Kunmingu! Podawali tam poza jakimi¶ za przeproszeniem hamburgerami także kurczaka. Tak obrzydliwego nie jadłam nigdy!
Ja nie widziałam tam KFC a szukałam jedzenia bo głodna była jak wilk:)A w Luoyang trafiłam do podrobionego KFC, koszmar !!w tweesterze były jakie¶ tłuste flaki i chrz±stki a nie mięso! po tym okropieństwie nauczyłam się odróżniać oryginał od podróbki KFC. Podróbka ma trochę innego dziadka w logo :))Dziwne że mc Donalda nie podrabiaj±?
mam wrażenie, że tam niedaleko była restaurcja KFC... Ciekawa byłam, czy podane kurczaki smakuj± jak u nas, ale wtedy tego nie sprawdziłam. Jednak będ±c w ostatnie wakacje w Yunnanie miałam okazję przekonać się, że trzymaj± standardy:)))






























