Galeria zdjęć
Kuzyn
SRI LANKA / Prowincja Zachodnia / Yala
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:5 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2016-04-25 23:59
- Data wykonania
- grudzień 2012
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Sri Lanka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
to może teraz o joggingu? ;)))))
I znów kulinarne dyskusje o tej porze???!!!jak tu człowiek ogl±daj±c i czytaj± komentarze ma do pa¶nika nie latać!
no wła¶nie żabie udka. Uwielbiam. Chrupi±ce, z czosnkiem, place lizać!!
Żabie udka również?:)
a ja lubię!!!! :)))))
Czyli żaby? Przek±skę już dodałe¶, ale nie cieszy się zbytnim powodzeniem;) Nie lubię żab...
W/g mnie skupiony; wypatrywał przek±ski :-)
Jaki¶ smutny ten dławignat... Ale nogi ma bardzo zgrabne!:)
Też wspaniały, tylko ma szerszy dziób, na tamtejsze warunki.
Dziękuję i pozdrawiam :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Kuzyn
SRI LANKA / Prowincja Zachodnia / Yala
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:5 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2016-04-25 23:59
- Data wykonania
- grudzień 2012
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Sri Lanka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
to może teraz o joggingu? ;)))))
I znów kulinarne dyskusje o tej porze???!!!jak tu człowiek ogl±daj±c i czytaj± komentarze ma do pa¶nika nie latać!
no wła¶nie żabie udka. Uwielbiam. Chrupi±ce, z czosnkiem, place lizać!!
Żabie udka również?:)
a ja lubię!!!! :)))))
Czyli żaby? Przek±skę już dodałe¶, ale nie cieszy się zbytnim powodzeniem;) Nie lubię żab...
W/g mnie skupiony; wypatrywał przek±ski :-)
Jaki¶ smutny ten dławignat... Ale nogi ma bardzo zgrabne!:)
Też wspaniały, tylko ma szerszy dziób, na tamtejsze warunki.
Dziękuję i pozdrawiam :-)
Polecaj± to zdjęcie































