Galeria zdjęć

Lodowce Elbrusa

ROSJA / Kabardyno-Bałkaria / Elbrus

Zdjęcia: Elbrus, Kabardyno-Bałkaria, Lodowce Elbrusa, ROSJA
odsłon: 3018 | poleca: 34 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 4 osób
Data dodania
2016-05-12 12:00
Data wykonania
wrzesień 2015

Opis zdjęcia
w tle szczyt Shdavleri
Foto-informacje:

Komentarze do zdjęcia

Ech...właśnie tu, można odnaleźć jedyne i niepowtarzalne piękno gór :)

Frajda przede wszystkim. Właśnie wróciłem z krótkiego (niestety) wypadu w Alpy - Dostaliśmy dużego kopa w dupę. Przez ostatnie kilka dni na Mont Blanc spadło 1,5 metra śniegu. Nawet nie widziałem góry. W jedną noc nasypało metr. Ledwo zleźliśmy. A prognozy na koniec tygodnia jeszcze gorsze ((-:.

Tak czy inaczej Pawle oceniamy nie tylko zdjęcie, ale też to ile trudu "kosztowało" jego zrobienie. Chociaż przypuszczam, że najważniejsza jest dla Ciebie frajda ze zdobywania niezwykłych miejsc, a zdjęcia to sprawa jednak drugorzędna. Dla nas za to świetnie, że dokumentujesz i pokazujesz "swoje" miejsca.

Faktycznie, zdjęcia z Elbrusa robiłem kamerą. Niestety bez względu na bajery jakimi jest naszpikowana, to obiektyw o przekątnej 2 centymetrów musi się odbić na jakości zdjęcia. Szczerze powiem myślałem, że będzie robić zdjęcia o lepszych parametrach. ))-: Ale najważniejsze, że mimo wszystko podoba się Wam. ((-: Dzięki za zwrócenie uwagi na "moje" góry.

Tam zmarzłam najbardziej w życiu...:), ale i tak to kocham :). Piękne zdjęcie, tym bardziej, że jak podejrzewam, ze względu na wagę i specyfikę Twoich wyjazdów używasz dość małego aparatu..., tak więc - podwójnie piękne :).

Teraz wiem...dlaczego się wspinasz, piękno gór jest niepowtarzalne !!

pomimo że ocenianie jest wyłączone i tak daje piąteczkę:)

Ja też sobie je ,,zabiorę'':)

Jak zwykle zjawiskowe! Ochoczo "zbieram" Twoje zdjęcia :-)

Ech, westchnę sobie cichutko....Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NORWEGIA / Lofoty / Vikten

POLSKA / dolnośląskie / Radków

POLSKA / dolnośląskie / Radków

WłOCHY / Dolomity / Santa Magdalena

NORWEGIA / Lofoty / Vikten

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl