Galeria zdjęć
Bol - Plaża Zlatni Rat
CHORWACJA / Dalmacja / Wyspa Brač
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-05-14 14:54
- Data wykonania
- listopad 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Chorwacja - Wyspa Brač
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Przepraszam jeżeli swym komentarzem uraziłem autora tego zdjęcia,zawsze byłem przeciwnikiem stawiania ocen,zwłaszcza tych złych,dyskusja i uwagi odnosz± dużo większy sukces pod warunkiem,że kto¶ się do nich zastosuje-POZDRAWIAM
Nie zawsze da się celebrować moment zrobienia zdjęcia - stworzenia dzieła. Kiedy jeste¶my "w drodze" (obojętne czy na szlaku, czy na zwykłym wyjeĽdzie wypoczynkowym) nie jeste¶my w stanie przewidzieć kiedy zaskoczy nas jaka¶ sytuacja, gdzie zechce się schować słońce i co najpiękniej o¶wietli. Robimy zdjęcie patrz±c tylko z przyzwoito¶ci by w kadr nie wlazła jaka¶ linia wysokiego napięcia lub by pół metra dalej nie wpa¶ć w jak±¶ przepa¶ć, a czasem ¶wiadomie łamiemy zasady, by tysi±ce zdjęć nie były do siebie podobne i nudne. Więc... ponieważ jeste¶ Mistrzem pięknego kadru, ¶wiatła i harmonii zamiast powiedzieć "siadaj, Ľle, niedostatecznie" powiedz co zrobić aby było lepiej. Ty będziesz miał satysfakcję, a my czego¶ się nauczymy. Co nie znaczy, że Globtroter ma się stać kółkiem fotograficznym, bo przecież każdy inaczej postrzega ¶wiat i inaczej go dokumentuje (bardziej lub mniej ¶wiadomie). A odno¶nie zdjęcia - listopadowe słoneczko, chmurzyska i wiatr (takie moje wrażenie) robi± atmosferę.
¦wiatło prawidłowe,ale skadrowane zdjęcie bardzo Ľle wykonane!
Ładnie... Sympatyczne ¶wiatło...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Bol - Plaża Zlatni Rat
CHORWACJA / Dalmacja / Wyspa Brač
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-05-14 14:54
- Data wykonania
- listopad 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Chorwacja - Wyspa Brač
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Przepraszam jeżeli swym komentarzem uraziłem autora tego zdjęcia,zawsze byłem przeciwnikiem stawiania ocen,zwłaszcza tych złych,dyskusja i uwagi odnosz± dużo większy sukces pod warunkiem,że kto¶ się do nich zastosuje-POZDRAWIAM
Nie zawsze da się celebrować moment zrobienia zdjęcia - stworzenia dzieła. Kiedy jeste¶my "w drodze" (obojętne czy na szlaku, czy na zwykłym wyjeĽdzie wypoczynkowym) nie jeste¶my w stanie przewidzieć kiedy zaskoczy nas jaka¶ sytuacja, gdzie zechce się schować słońce i co najpiękniej o¶wietli. Robimy zdjęcie patrz±c tylko z przyzwoito¶ci by w kadr nie wlazła jaka¶ linia wysokiego napięcia lub by pół metra dalej nie wpa¶ć w jak±¶ przepa¶ć, a czasem ¶wiadomie łamiemy zasady, by tysi±ce zdjęć nie były do siebie podobne i nudne. Więc... ponieważ jeste¶ Mistrzem pięknego kadru, ¶wiatła i harmonii zamiast powiedzieć "siadaj, Ľle, niedostatecznie" powiedz co zrobić aby było lepiej. Ty będziesz miał satysfakcję, a my czego¶ się nauczymy. Co nie znaczy, że Globtroter ma się stać kółkiem fotograficznym, bo przecież każdy inaczej postrzega ¶wiat i inaczej go dokumentuje (bardziej lub mniej ¶wiadomie). A odno¶nie zdjęcia - listopadowe słoneczko, chmurzyska i wiatr (takie moje wrażenie) robi± atmosferę.
¦wiatło prawidłowe,ale skadrowane zdjęcie bardzo Ľle wykonane!
Ładnie... Sympatyczne ¶wiatło...
Polecaj± to zdjęcie































