Galeria zdjęć

Potworek w róży

POLSKA / opolskie / Opole

Zdjęcia: Opole, opolskie, Potworek w róży, POLSKA
odsłon: 1413 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2016-06-10 20:37
Data wykonania
czerwiec 2016
Miejsce
Dodane do galerii
Różności

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Najwyraźniej mamy problem w komunikacji wynikajacy z różnego poziomu percepcji. Przy okazji - użycie wielkiej litery w pisowni zaimków jest podyktowane względami kurtuazyjnymi. W przypadku "dialogów" z tobą, nie widzę absolutnie żadnej potrzeby do jej stosowania. Dla "pełnej jasności" relacji.

Paweł, czytasz w moich myślach :) XColmar, strasznie pokrętny ten Twój wywód (no właśnie - tak przy okazji: zwracając się do kogoś zasady dobrego wychowania sugerują używać wielkiej litery: "Ciebie", "Twoja"). A tak na marginesie i kończąc tę całą wymianę zdań - czytając Twoje komentarze tak pod zdjęciami jak i na forum ciągle zastanawiam się nad jednym, dlaczego w każdym zdaniu, każdym słowem musisz obrażać ludzi. Na szczęście nie zawsze Ci się udaje...

O, ja nie myślę, bo jest to dla mnie abstrakcja, ja ciebie nobilituję, przyjmując za dobrą monetę twoje oświadczenie - cytuję "bo ja prosta nauczycielka jestem". A to, że ktoś przy każdej okazji powtarza, że jest kimś określonym, nie oznacza, że tym kimś w rzeczywistości jest. A więc doceń to D

Nie będę się wtrącał do meritum tej fascynującej wymiany poglądów na temat edukacji. Jednak wyjątkowo zaciekawiła mnie kwestia antonimu prostej nauczycielki: pokręcona nauczycielka, zgięta nauczycielka, koślawa nauczycielka, krzywa nauczycielka, wygięta nauczycielka, skręcona nauczycielka, zagięta nauczycielka, pokrzywiona nauczycielka? Chyba słusznie, że się nie obraziłaś nitkaska, "prosta nauczycielka" to wyjątkowy komplement, a nie próba dokuczenia (czyżby nieśmiały ukryty wielbiciel?).

Colmar, jeśli myślisz, że udało Ci się mnie obrazić stwierdzeniem "prosta nauczycielka", to pudło :) Jeśli zaś chodzi o to "posiadanie", to cóż... jak świat światem obecność na zajęciach nie zawsze idzie w parze ze zrozumieniem o co nich chodzi. Żeby było łatwiej zrozumieć: to ze się ktoś uczył, nie oznacza, że się nauczył:)

Hehe, potwierdzają się moje podejrzenia co do pewnej "prostej nauczycielki", najwyraźniej tylko aspirującej do tego miana. Śpieszę poinformować, że w tym kraju (i nie tylko) edukacja na poziomie elementarnym była i jest obowiązkowa (na chwilę obecną). A więc siłą rzeczy ją posiadam. Zgadzam się natomiast z tezą, że nauki nigdy za wiele i w miarę skromnych możliwości wprowadzam ją w życie. Jeszcze raz zdrówka życzę dla "starannie dobranego towarzystwa" D

hehe, widać, że Ciebie akurat szerokim łukiem ominęła edukacja na poziomie elementarnym, szkoda, bo bardzo by się przydała choć taka:) A co do szampańskiej zabawy - bawimy się zawsze świetnie, głównie dlatego, że niezwykle starannie dobieramy towarzystwo :)

I jeszcze pozdrowienia dla "Grupy" ze szczególnym uwzględnieniem matki - założycielki. Oraz oczywiście życzenia szampańskiej zabawy dla wszystkich pracowników warszawskich świetlic. Pozdrówka.

Oooo, mamy i psychoanalityka. Może jakiś odpowiedni link reklamujący twoje usługi. Doceniam poświęcenie - niedzielne popłudnie, piękna pogoda ... Co do wyobraźni - rozczaruję ciebie. Moja mieści wszystko ... nawet ciebie, Anno S.

no cóż, nie powstrzymam się i ja...Colmar, jesteś mistrzem obrażania ludzi na prawo i lewo, gdzie i ile się da. Klasa sama w sobie! Chylę czoła, oczywiście w imieniu "Grupy" :)) Poza tym bawię się równe dobrze jak Senia :)

Polecają to zdjęcie

Dodali do schowka



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRUZJA / Wzgórze Gereti na tle Kaukazu / Kościół Trójcy Świętej w Gergeti (Tsminda Sameba),

GRUZJA / Wzgórze Gereti na tle Kaukazu / Kościół Trójcy Świętej w Gergeti (Tsminda Sameba),

ALGIERIA / Sahara / Assekrem

ALGIERIA / Sahara / okolice Tamanrasset

GRECJA / Wyspy Egejskie / Wyspa Samos

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl