Galeria zdjęć
Wioska Inuitów
GRENLANDIA / Grenlandia Zachodnia / Oqaatsut
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.91 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-06-13 21:20
- Data wykonania
- czerwiec 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
absolutnie zakochana w fotce!
Kolorowe domki na tle surowego pejzażu - ¶wietnie to wyglada :-)
Kolorowe domki na tle surowego pejzażu - ¶wietnie to wyglada :-)
kusisz, a ja widz±c takie fotki mam szmatę nie charakter :))) O Grenlandii nie marzyłam nawet, my¶lałam, że DLA MNIE niedostępna... Ania, zmienimy chyba kierunek :)))
Będ±c w obu miejscach (tzn Svalbard i Grenlandia) poleciłbym Grenlandię
Anka, no toż że 2017!!!! Teraz to ja mam Gruzję i insze rozrywki! I na zimę cosik trzeba zaplanować. Gastropoda, sorki, my tu prywatę uprawiamy :))))) Ale ta Genlandia nieĽle wygl±da, można podumać!
Grenlandia też fajny pomysł :)nitkaska ale mówimy o lecie 2017?bo teraz to ja mogę sobie co najwyżej z miejsc na G to do Gdańska pojechać :))) Skarbonka jest na listopadowy wyjazd rezerwowana.
no to¶ mnie zaintrygował!!! Smok polecał Spitsbergen, no i teraz zdurniałam.... Ania71 i co Ty na to dictum???????????
Olaf43
wystarczy trochę kolorowej farby i słońce (lodowatego wiatru na zdjęciu nie ma)
Ania71
Inuici nie s± wysocy
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wioska Inuitów
GRENLANDIA / Grenlandia Zachodnia / Oqaatsut
- Autor
- "> ( SO:4.91 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-06-13 21:20
- Data wykonania
- czerwiec 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
absolutnie zakochana w fotce!
Kolorowe domki na tle surowego pejzażu - ¶wietnie to wyglada :-)
Kolorowe domki na tle surowego pejzażu - ¶wietnie to wyglada :-)
kusisz, a ja widz±c takie fotki mam szmatę nie charakter :))) O Grenlandii nie marzyłam nawet, my¶lałam, że DLA MNIE niedostępna... Ania, zmienimy chyba kierunek :)))
Będ±c w obu miejscach (tzn Svalbard i Grenlandia) poleciłbym Grenlandię
Anka, no toż że 2017!!!! Teraz to ja mam Gruzję i insze rozrywki! I na zimę cosik trzeba zaplanować. Gastropoda, sorki, my tu prywatę uprawiamy :))))) Ale ta Genlandia nieĽle wygl±da, można podumać!
Grenlandia też fajny pomysł :)nitkaska ale mówimy o lecie 2017?bo teraz to ja mogę sobie co najwyżej z miejsc na G to do Gdańska pojechać :))) Skarbonka jest na listopadowy wyjazd rezerwowana.
no to¶ mnie zaintrygował!!! Smok polecał Spitsbergen, no i teraz zdurniałam.... Ania71 i co Ty na to dictum???????????
Olaf43
wystarczy trochę kolorowej farby i słońce (lodowatego wiatru na zdjęciu nie ma)
Ania71
Inuici nie s± wysocy
Polecaj± to zdjęcie






























