Galeria zdjęć

Zatoczka

MONAKO / Monte Carlo / Pałac Książęcy

Zdjęcia: Pałac Książęcy, Monte Carlo, Zatoczka, MONAKO
odsłon: 1959 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2016-06-16 13:53
Data wykonania
maj 2012
Miejsce
Dodane do galerii
Monako

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Znam wszystkie opcje piesze (przerobiłam Monaco wiele razy). I nigdy nie udało mi się przejść w czasie krótszym niż 20-25 minut. Zwykle dłużej, bo zarówno idąc przez miasto, jak i koło portu, jest na co popatrzeć. Pozdrawiam.

Ok! zgodzę się, że samochodem będzie z 1,5 km, ale kiedy idziesz pieszo nie musisz pokonywać tunelu, tylko w prawo do portu i dalej w lewo i prosto, taki miły spacer...:)

Ponad 1,5km w 10 min. Gratuluję. Ja tak szybko nie chodzę. :)))

Tak to Port de Fontvieille, a pałac księcia Monaco jest obok, dalej w prawo zejście na dół do portu i dalej do Casino Monte Carlo, góra 10 min. W ciągu pół godziny dojdziemy do parku przy Avenue Princesse Grace i wrócimy...

To Port de Fontvieille, a widok z Rocher, czyli Skały, na której faktycznie mieści się pałac księcia Monaco. Port znajduje się w sztucznie utworzonej zatoczce. Do Monte Carlo stąd kawał drogi, w przeciwną stronę, piechotą jakieś 30 min :)

Cudo. Tęsknie za tym widokiem. Kocham.

Przepraszam, musiałem poprawić :(

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / warmińsko-mazurskie / pow. ostródzki.

INDIE / Himalaje / Droga Srinagar - Leh

GRECJA / Cyklady / Wyspa Mykonos

NIEMCY / Saksonia / Gorlitz

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl