Galeria zdjęć
Droga do Omalo
GRUZJA / Tuszetia / Tuszetia
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.76 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-10-20 22:08
- Data wykonania
- lipiec 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Faktycznie niesamowite przeżycie uczestniczyc w prawdziwej suprze, a nie takiej zorganizowanej dla turystów. Swietnie trafili¶my, bo akurat odbywało się ¶więto i zaproszono nas do biesiadowania. Domowe piwo, wino i oczywi¶cie czacza. Zabili kilka baranów na t± imprezę. Bardzo przyjaĽni ludzie.
gdzies w połowie filmu widać górki z tego zdjęcia :) Zazdroszczę Wam tej supry pokazanej na końcu filmu (¶więto wsi). My niestety nie mieli¶my praktycznie okazji do udziału w ucztowaniu z Gruzinami... Choćby po to warto tam wrócić :)
https://youtu.be/vq-mXOGYX8o
Jesli kodo¶ interesuje przejazd przez Tuszetie, w±wóz Pankisi do górnego Omalo, oraz ucztowanie z mieszkańcami Shenako, to przedstawiam link do filmu z naszej wyprawy. Jest to krótki fragment z naszego 3- tygodniowego wyjazdu do Gruzji. Pozdrawiam.
Magiczna - widać na Twoim zdjęciu! Bardzo ładnie pokazana:)
to jest to miejsce w Gruzji, które chciałabym odwiedzić. Zapewne niestety nieprędko, bo najbliższa wyprawa szarpnie mnie finansowo na maxa, ale może kiedy¶ się uda :)
Cze¶ć, Tuszetia to naprawdę magiczna kraina. Pierwszy raz gdzie¶ będ±c rozumiałem przestrzeń. Niesamowite wrażenie. Warto przebyć do¶ć trudn± drogę, żeby poczuć ten spokój. Pozdrawiam.
byłam niedaleko, w Chevsuretii, bardzo na zachwalano Tuszetię. Marzeniem jest przejechać na koniach przez Tuszetię
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Droga do Omalo
GRUZJA / Tuszetia / Tuszetia
- Autor
- "> ( SO:4.76 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-10-20 22:08
- Data wykonania
- lipiec 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Faktycznie niesamowite przeżycie uczestniczyc w prawdziwej suprze, a nie takiej zorganizowanej dla turystów. Swietnie trafili¶my, bo akurat odbywało się ¶więto i zaproszono nas do biesiadowania. Domowe piwo, wino i oczywi¶cie czacza. Zabili kilka baranów na t± imprezę. Bardzo przyjaĽni ludzie.
gdzies w połowie filmu widać górki z tego zdjęcia :) Zazdroszczę Wam tej supry pokazanej na końcu filmu (¶więto wsi). My niestety nie mieli¶my praktycznie okazji do udziału w ucztowaniu z Gruzinami... Choćby po to warto tam wrócić :)
https://youtu.be/vq-mXOGYX8o
Jesli kodo¶ interesuje przejazd przez Tuszetie, w±wóz Pankisi do górnego Omalo, oraz ucztowanie z mieszkańcami Shenako, to przedstawiam link do filmu z naszej wyprawy. Jest to krótki fragment z naszego 3- tygodniowego wyjazdu do Gruzji. Pozdrawiam.
Magiczna - widać na Twoim zdjęciu! Bardzo ładnie pokazana:)
to jest to miejsce w Gruzji, które chciałabym odwiedzić. Zapewne niestety nieprędko, bo najbliższa wyprawa szarpnie mnie finansowo na maxa, ale może kiedy¶ się uda :)
Cze¶ć, Tuszetia to naprawdę magiczna kraina. Pierwszy raz gdzie¶ będ±c rozumiałem przestrzeń. Niesamowite wrażenie. Warto przebyć do¶ć trudn± drogę, żeby poczuć ten spokój. Pozdrawiam.
byłam niedaleko, w Chevsuretii, bardzo na zachwalano Tuszetię. Marzeniem jest przejechać na koniach przez Tuszetię
Polecaj± to zdjęcie






























