Galeria zdjęć
Wypał węgla drzewnego w Bieszczadach
POLSKA / Podkarpacie / Bieszczady
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-10-27 15:02
- Data wykonania
- paĽdziernik 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
bdb
Syf nie syf ale zdjęcie fajne!
no i prysły zmysły...
Te czechosłowackiej produkcji retorty(tak nazywa się to ustrojstwo) strasznie szpec± krajobraz Bieszczadów. Nie ma w tym nic romantycznego. Dookoła takiego stanowiska panuje straszny syf. Pełno wszelakiego rodzaju złomu odpadów, starych sprzętów gospodarczych i ¶mieci. Stoj± nawet w Dolinie Caryńskiego. Jest to godne ubolewania. Oczywi¶cie uruchomili ten syf, ponieważ tradycyjne mielerze nie s± tak wydajne.
dla mnie też 5. Od razu stan±ł mi przed oczami film WILCZE ECHA...
Za realizm przekazu.
niby co fajnego może być w dymi±cych kotłach? - a jednak efekt wyszedł niezły. Uznanie
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wypał węgla drzewnego w Bieszczadach
POLSKA / Podkarpacie / Bieszczady
- Autor
- "> ( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-10-27 15:02
- Data wykonania
- paĽdziernik 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
bdb
Syf nie syf ale zdjęcie fajne!
no i prysły zmysły...
Te czechosłowackiej produkcji retorty(tak nazywa się to ustrojstwo) strasznie szpec± krajobraz Bieszczadów. Nie ma w tym nic romantycznego. Dookoła takiego stanowiska panuje straszny syf. Pełno wszelakiego rodzaju złomu odpadów, starych sprzętów gospodarczych i ¶mieci. Stoj± nawet w Dolinie Caryńskiego. Jest to godne ubolewania. Oczywi¶cie uruchomili ten syf, ponieważ tradycyjne mielerze nie s± tak wydajne.
dla mnie też 5. Od razu stan±ł mi przed oczami film WILCZE ECHA...
Za realizm przekazu.
niby co fajnego może być w dymi±cych kotłach? - a jednak efekt wyszedł niezły. Uznanie
Polecaj± to zdjęcie





























