Galeria zdjęć
...
ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / SHARJAH / SHARJAH
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.95 | SW:3.42 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-01-03 10:02
- Data wykonania
- grudzień 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
bardzo wyrazne zdjecie.
¦wiatła odbite w wodzie s± super! i oczywi¶cie księżyc:P
bardzo dobra robota
¶wietna fota, może tylko przesun±ć księżyc aby nie był centralnie ;)
fajne zestawienie :)
Wszytko we wła¶ciwym miejscu i czasie i podzielenie kadru idealnie. Pozdrawiam i zapraszam do siebie.
wiem,wiem ,ze ten księżyc jest za centralnie;) stałam na tym mo¶cie cale 15 minut ,zeby go zlapac w tym wlasnie miejscu ,
emski dobrze gada...
za kompozycje
Piekne zdjecie. Autorowi polecam Hong KONG na nastepne ujecie :-)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
...
ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / SHARJAH / SHARJAH
- Autor
- "> ( SO:3.95 | SW:3.42 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-01-03 10:02
- Data wykonania
- grudzień 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
bardzo wyrazne zdjecie.
¦wiatła odbite w wodzie s± super! i oczywi¶cie księżyc:P
bardzo dobra robota
¶wietna fota, może tylko przesun±ć księżyc aby nie był centralnie ;)
fajne zestawienie :)
Wszytko we wła¶ciwym miejscu i czasie i podzielenie kadru idealnie. Pozdrawiam i zapraszam do siebie.
wiem,wiem ,ze ten księżyc jest za centralnie;) stałam na tym mo¶cie cale 15 minut ,zeby go zlapac w tym wlasnie miejscu ,
emski dobrze gada...
za kompozycje
Piekne zdjecie. Autorowi polecam Hong KONG na nastepne ujecie :-)
Polecaj± to zdjęcie































