Galeria zdjęć
Kotek
POLSKA / - / ZOO Wawa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.12 | SW:4.50 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-12 20:59
- Data wykonania
- lipiec 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Gwiazdor był ubrany ...:) towarzyszce Gwiazdorowi ¦nieżynki były w stringach he he:)
Już wiadomo kto nie dostanie prezentu od Gwiazdora...:)
ano mniej było, fakt :) Dla mnie tam taki Gwiazdor w stringach sam w sobie prezentem :)))) Wiesz, Gozer, TWA zobowi±zuje !!
Mniej magla kiedy¶ było. A Gwiazdora szkoda, kogo radził tyłek w stringach?
Jak dla kogo
skoro strasznie, to lepiej zwiać
No weĽ nie strasz.... dopiero co wróciłem z za¶wiatów a tu takie jajca mówisz...
No podwędzili Gwiazdora... a jaki flirciarz he he:) no ale nie ma admin zakosił... widać to nie był Dziadek Mróz... ale ¶nieg był.. :) no było kiedy¶ ¶mieszniej ... i bardziej frywolnie... co się porobiło... :(
Podwędzili Ci cosik? To w ramach tej reinkarnacji portalu ;-) Rozumiesz - teraz tutaj mozna TYLKO zamieszczać super zdjecia, ¶wietnych fotografów i z najbardziej odległych miejsc.... Byłoby ¶mieszne, gdyby nie takie straszne jak mówi przysłowie, chyba rosyjskie. A tak się było można kiedy¶ powygłupiać. Teraz jest to zastrzeżone.
No bo też tzw. forum przeszło reinkarnację ;-) Ja teraz jestem prawie na czarnej li¶cie :-) Kiedy¶ tu było weselej chyba, bardziej na luzie. Co do ¶wieżynki, to z którego a propos miasta?
Akras... już mi jedn± w tym miesi±cu a dokładniej 6 fotkę uprowadzili...:( gwiazdor zagin±ł ... porwali drania... :( a tak mu dobrze szło... oj się pozmieniało...
No wróciłem... ale sie pozmieniało ... forum nie poznaje...:( a foteczka moja sam żem autor... i to ¶wieżynka ...z 1 lipca... :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Kotek
POLSKA / - / ZOO Wawa
- Autor
- "> ( SO:4.12 | SW:4.50 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-12 20:59
- Data wykonania
- lipiec 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Gwiazdor był ubrany ...:) towarzyszce Gwiazdorowi ¦nieżynki były w stringach he he:)
Już wiadomo kto nie dostanie prezentu od Gwiazdora...:)
ano mniej było, fakt :) Dla mnie tam taki Gwiazdor w stringach sam w sobie prezentem :)))) Wiesz, Gozer, TWA zobowi±zuje !!
Mniej magla kiedy¶ było. A Gwiazdora szkoda, kogo radził tyłek w stringach?
Jak dla kogo
skoro strasznie, to lepiej zwiać
No weĽ nie strasz.... dopiero co wróciłem z za¶wiatów a tu takie jajca mówisz...
No podwędzili Gwiazdora... a jaki flirciarz he he:) no ale nie ma admin zakosił... widać to nie był Dziadek Mróz... ale ¶nieg był.. :) no było kiedy¶ ¶mieszniej ... i bardziej frywolnie... co się porobiło... :(
Podwędzili Ci cosik? To w ramach tej reinkarnacji portalu ;-) Rozumiesz - teraz tutaj mozna TYLKO zamieszczać super zdjecia, ¶wietnych fotografów i z najbardziej odległych miejsc.... Byłoby ¶mieszne, gdyby nie takie straszne jak mówi przysłowie, chyba rosyjskie. A tak się było można kiedy¶ powygłupiać. Teraz jest to zastrzeżone.
No bo też tzw. forum przeszło reinkarnację ;-) Ja teraz jestem prawie na czarnej li¶cie :-) Kiedy¶ tu było weselej chyba, bardziej na luzie. Co do ¶wieżynki, to z którego a propos miasta?
Akras... już mi jedn± w tym miesi±cu a dokładniej 6 fotkę uprowadzili...:( gwiazdor zagin±ł ... porwali drania... :( a tak mu dobrze szło... oj się pozmieniało...
No wróciłem... ale sie pozmieniało ... forum nie poznaje...:( a foteczka moja sam żem autor... i to ¶wieżynka ...z 1 lipca... :)
Polecaj± to zdjęcie






























