Galeria zdjęć
Amboseli i Kilimandzaro
KENIA / Amboseli / Amboseli
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-22 19:42
- Data wykonania
- listopad 2014
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Cudne zdjęcie!
Niesamowity widok.
miało być do fotki z Madagaskaru. Tak to jest,kiedy dużo pięknych zdjęć nagle, jak bożonarodzeniowy prezent :)
ups, to nie tu :))))
"dzieci, uważajcie na baobaby" :) :)
no wła¶ciwie masz rację. Tak krakowskim targiem może być nawet tydzień w te ¶więta.
Dla mnie - półtora dnia w roku. Wigilijny wieczór plus Boże Narodzenie. Dla tradycji i nastroju :)
Smoku, jak nic spotkanie obowi±zkowe :)
Baobab-ka, A PO CO??? Ja kocham ciepełko! Żadnego ¶niegu! Zima może dla mnie nie istnieć. Znaczy w PL, bo gdzie indziej niech sobie będzie :) Tu poproszę wiosnę pół na pół z latem (no dobra, miesi±c jesienie i miesi±c przedwio¶nia) :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Amboseli i Kilimandzaro
KENIA / Amboseli / Amboseli
- Autor
- "> ( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-12-22 19:42
- Data wykonania
- listopad 2014
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Cudne zdjęcie!
Niesamowity widok.
miało być do fotki z Madagaskaru. Tak to jest,kiedy dużo pięknych zdjęć nagle, jak bożonarodzeniowy prezent :)
ups, to nie tu :))))
"dzieci, uważajcie na baobaby" :) :)
no wła¶ciwie masz rację. Tak krakowskim targiem może być nawet tydzień w te ¶więta.
Dla mnie - półtora dnia w roku. Wigilijny wieczór plus Boże Narodzenie. Dla tradycji i nastroju :)
Smoku, jak nic spotkanie obowi±zkowe :)
Baobab-ka, A PO CO??? Ja kocham ciepełko! Żadnego ¶niegu! Zima może dla mnie nie istnieć. Znaczy w PL, bo gdzie indziej niech sobie będzie :) Tu poproszę wiosnę pół na pół z latem (no dobra, miesi±c jesienie i miesi±c przedwio¶nia) :)
Polecaj± to zdjęcie





























