Galeria zdjęć
Gdy na dworze minus 20
POLSKA / - / za miastem
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-01-07 19:17
- Data wykonania
- styczeń 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- POLSKA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
dzięki:) To nic, że samochód wrył się w pole i zamarzł, ale fotka jest :))
czadowe
Masz rację, skradałam się , bo cwaniaki natychmiast uciekaj±, jak co¶ jest nie halo :)
Zosia zawsze miała szczę¶cie i "oko" do łapania w obiektyw fajnych scen :-) Antoni, ostatnio "złapałam" w zdjęcie parę prawie nieruchomych psów bezdomnych, grzj±cych się w kartonach, nie deprymuj mnie.
Fajny widok, tym bardziej, że trudniej jest złowić takie stadko, niż kilka leniwych kotów :)
Dziekuję wszystkim miło¶nikom sarenek :)
Piekny widoczek!
Dzięki:) Prawdziw± gromadkę widziałam póĽniej i liczyła ona 33 sztuki, tylko za daleko i pod słońce. Pstryknęłam, ale wyszło słabo :)
Miała¶ szczę¶cie i refleks, taaaka gromadka!!
Piękny widok, ale frajda, też dzi¶ widziałem, ale uciekły :-(
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Gdy na dworze minus 20
POLSKA / - / za miastem
- Autor
- "> ( SO:4.84 | SW:4.96 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-01-07 19:17
- Data wykonania
- styczeń 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- POLSKA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
dzięki:) To nic, że samochód wrył się w pole i zamarzł, ale fotka jest :))
czadowe
Masz rację, skradałam się , bo cwaniaki natychmiast uciekaj±, jak co¶ jest nie halo :)
Zosia zawsze miała szczę¶cie i "oko" do łapania w obiektyw fajnych scen :-) Antoni, ostatnio "złapałam" w zdjęcie parę prawie nieruchomych psów bezdomnych, grzj±cych się w kartonach, nie deprymuj mnie.
Fajny widok, tym bardziej, że trudniej jest złowić takie stadko, niż kilka leniwych kotów :)
Dziekuję wszystkim miło¶nikom sarenek :)
Piekny widoczek!
Dzięki:) Prawdziw± gromadkę widziałam póĽniej i liczyła ona 33 sztuki, tylko za daleko i pod słońce. Pstryknęłam, ale wyszło słabo :)
Miała¶ szczę¶cie i refleks, taaaka gromadka!!
Piękny widok, ale frajda, też dzi¶ widziałem, ale uciekły :-(
Polecaj± to zdjęcie






























