Galeria zdjęć

Meroe Piramidy

SUDAN / Meroe / Meroe

Zdjęcia: Meroe, Meroe, Meroe Piramidy, SUDAN
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2017-01-16 11:03
Data wykonania
sierpień 2011
Miejsce

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Wła¶nie zabieram się do edycji wspomnień i maili z tej wyprawy. Wkrótce wrzucę na swojego "bloga" travelioza i tu mam nadzieję. My¶lę że bezpieczeństwo jest. Byłam bez pozwolenia od msz. Też można.

A już my¶lałam, że teraz tam była¶ i jest bezpiecznie... Od kiedy przed laty zobaczyłam film mojego ukochanego Nicolasa Hulot z tego terenu (oczywi¶cie w cyklu Ushuaia), to od razu chciałam tam pojechać - jak dot±d się nie udało.



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Teneryfa

HISZPANIA / Alicante / Alicante

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl