Galeria zdjęć
Trzy Korony
NEPAL / - / Park Narodowy Baruntse
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-01-30 16:00
- Data wykonania
- styczeń 2017
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Fajnie, że się rozumiemy :)
Super :)
O.K. następnym razem bardziej się postaram.
Nie obrażaj się, ale spróbuj zrozumieć, iż staramy się przekazywać tu rzetelne informacje. Skoro Park Baruntse nie istnieje, to nie istnieje .I tyle. Czy jakby¶my podaj±c zdjęcie polskich prawdziwych Trzech Koron napisali Park Narodowy Trzy Korony, byłoby OK? Raczej nie. Wiem, iż czasami opis zdjęcia wymaga poszperania w notatkach z podróży albo w necie. Jednak, wierz mi, warto!
tak, masz rację, następnym razem postaram się bardziej, podam szer i dł. geograficzn±, tylko czy o to w tym chodzi, to tylko fotka i info gdzie została zrobiona. My¶lę że to jest najważniejsze.
Może być po polsku Park Narodowy Makalu-Barun, ale chodziło mi o użyt± przez Ciebie nazwę Baruntse, według mnie, to nazwa szczytu, nie za¶ całego Parku.
Racja, Trzy Korony brzmi± tak swojsko....
jeżeli sprawia Tobie to tak± różnicę, to tak w języku angielskim jest tak jak piszesz, ale to polski portal.
A czasami nie jest to Makalu Barun National Park?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Trzy Korony
NEPAL / - / Park Narodowy Baruntse
- Autor
- "> ( SO:0 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-01-30 16:00
- Data wykonania
- styczeń 2017
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Fajnie, że się rozumiemy :)
Super :)
O.K. następnym razem bardziej się postaram.
Nie obrażaj się, ale spróbuj zrozumieć, iż staramy się przekazywać tu rzetelne informacje. Skoro Park Baruntse nie istnieje, to nie istnieje .I tyle. Czy jakby¶my podaj±c zdjęcie polskich prawdziwych Trzech Koron napisali Park Narodowy Trzy Korony, byłoby OK? Raczej nie. Wiem, iż czasami opis zdjęcia wymaga poszperania w notatkach z podróży albo w necie. Jednak, wierz mi, warto!
tak, masz rację, następnym razem postaram się bardziej, podam szer i dł. geograficzn±, tylko czy o to w tym chodzi, to tylko fotka i info gdzie została zrobiona. My¶lę że to jest najważniejsze.
Może być po polsku Park Narodowy Makalu-Barun, ale chodziło mi o użyt± przez Ciebie nazwę Baruntse, według mnie, to nazwa szczytu, nie za¶ całego Parku.
Racja, Trzy Korony brzmi± tak swojsko....
jeżeli sprawia Tobie to tak± różnicę, to tak w języku angielskim jest tak jak piszesz, ale to polski portal.
A czasami nie jest to Makalu Barun National Park?
Polecaj± to zdjęcie

























