Galeria zdjęć
Z serii: obrazki z Podlasia
POLSKA / Podlasie / Koterka
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2017-02-07 20:17
- Data wykonania
- maj 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Moje Podlasie
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No, niestety, Mayer. Trzeba mieć dużo szczę¶cia, żeby trafić na otwart± tego rodzaju ¶wi±tynię, zwłaszcza na takim odludziu (cerkiewka stoi na le¶nym uroczysku tuż przy samej granicy białoruskiej). Może gdyby pojechać tam w jakie¶ duże ¶więto prawosławne,kiedy odprawiane byłoby nabożeństwo?
Była¶ w ¶rodku ?
Na Podlasiu byłam tylko raz i krótko... za krótko. Nie mogłam się napatrzyć na ten nasz kraj a zupełnie inny. Wrócę tam, a w Twojej galerii znajdę inspirację.
Fajna kolorystyka...Robi wrażenie...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Z serii: obrazki z Podlasia
POLSKA / Podlasie / Koterka
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2017-02-07 20:17
- Data wykonania
- maj 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Moje Podlasie
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No, niestety, Mayer. Trzeba mieć dużo szczę¶cia, żeby trafić na otwart± tego rodzaju ¶wi±tynię, zwłaszcza na takim odludziu (cerkiewka stoi na le¶nym uroczysku tuż przy samej granicy białoruskiej). Może gdyby pojechać tam w jakie¶ duże ¶więto prawosławne,kiedy odprawiane byłoby nabożeństwo?
Była¶ w ¶rodku ?
Na Podlasiu byłam tylko raz i krótko... za krótko. Nie mogłam się napatrzyć na ten nasz kraj a zupełnie inny. Wrócę tam, a w Twojej galerii znajdę inspirację.
Fajna kolorystyka...Robi wrażenie...
Polecaj± to zdjęcie





























