Galeria zdjęć

Pałac Weesenstein

NIEMCY / Saksonia / Müglitztal

Zdjęcia: Müglitztal, Saksonia, Pałac Weesenstein, NIEMCY
odsłon: 1264 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-02-20 22:28
Data wykonania
maj 2016
Miejsce
Dodane do galerii
Niemcy

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Jest to imponująca konstrukcja, która zachowuje ślady stylów architektonicznych od gotyku do klasycyzmu. Sala bankietowa na ziemi, stajnie dla koni na 5 piętrze, pod spodem piwnice, a nawet jedno piętro poniżej pokoju - wydaje się, że wszystko jest do góry nogami, ponieważ budynek został rozbudowany od góry do dołu . Najstarsza część budynku - wieża - pięć pięter nad klasycystycznym ogrodem zimowym, stworzonym kilka wieków później. Przyczyną tej specjalności "fortyfikacji", jak go nazywano w opisie zamku w 1879 roku, jest powiązanie obiektu ze skałą.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / woj.podkarpackie. / pow.sanocki.

POLSKA / Mazowsze / Warszawa

GRUZJA / Kaukaz / Kazbek

POLSKA / woj.podkarpackie. / pow.leski.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl