Galeria zdjęć

serengeti1

TANZANIA / Północ / Serengeti

Zdjęcia: Serengeti, Północ, serengeti1, TANZANIA
odsłon: 575 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-02-21 17:31
Data wykonania
listopad 2016
Miejsce
Dodane do galerii
Tanzania safari

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Droga Alice. To, że nad zdjeciem widzisz napis "Konkurs foto" nie oznacza, że bierze ono udział w konkursie. Taki napis zobaczysz nad każdym jednym zdjęciem, jakie oglądasz. To tylko przypomnienie o konkursie. Zdjęcia biorące udział w konkursie mozna oglądać po kliknięciu "konkursu", "zobacz zdjęcia konkursowe", wtedy otwiera Ci sie galeria wszystkich fotek konkursowych. Tej fotki tam nie ma :) Pozdrawiam

Kochani, to zdjęcie nie bierze udziału w konkursie! Ogarniam technicznie rodział mojej galerii od konkursu i narazie nie wychodzi :( Dodane do artykułu, nie odkliknięte do konkursu pojawiają się mimo to w galerii konkursu. Jak usunę to nie wstawię artykułu. Nie ogarniam! Przepraszam! Uczę się :)))))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl