Galeria zdjęć

w dolinie...

CHORWACJA / Imotska Krajina / Prolosko blato

Zdjęcia: Prolosko blato, Imotska Krajina, w dolinie..., CHORWACJA
odsłon: 1069 | poleca: 13 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-03-09 16:46
Data wykonania
wrzesień 2015

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Tak planujemy trasę, że ona jest zawsze "po drodze". Cieszę się, że w końcu udało mi się ją sfotografować tak, że to widać:D Dziękuję za komentarze i polecenia:)

Ładnie w dolinie :)

Bardzo malownicza dolina.

Prološko Blato to obszar zalewowy, którego forma zmienia się w zależności od wielu czynników, więc co roku widok jest inny. Raz tworzy częściowo wyschniętą równinę, raz rozległe mokradło, innym razem jednolitą powierzchnię wodną, ukrywając dwa spore jeziora. Kiedy widziałam to miejsce po raz pierwszy, królowała woda i tylko wysepka, o którą pytasz, wystawała ponad jej taflę. Tym razem susza odkryła dolinę prawie w całości, a do wzniesienia pośrodku można było dojść piechotą. Można było, ale zawitaliśmy tam dość późno, więc musieliśmy zadowolić się widokiem prezentowanym na zdjęciu, by minąć liczne górskie serpentyny, nim się ściemni. Na wysepce znajdują się ruiny franciszkańskiego klasztoru z 1453r.

A co tam na dole jest (ta ciemnozielona kępka)?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Badenia Witenbergia / Karlsruhe

NIEMCY / Badenia Witenbergia / Karlsruhe

POLSKA / pomorskie / Malbork

POLSKA / podlaskie / Kruszyniany

SENEGAL / Południowy wschód Senegalu / Wioska Bassari

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl