Galeria zdjęć

Gdzieś w Bieszczadach.

POLSKA / Bieszczady /

Zdjęcia:   , Bieszczady, Gdzieś w Bieszczadach., POLSKA
odsłon: 331 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-03-23 17:20
Data wykonania
sierpień 2013
Miejsce
Dodane do galerii
Bieszczady

Opis zdjęcia
Dzięki pomocy pawła.p tytułowe"gdzieś..." mogę zamienić na informację:"Widok z Połoniny Wetlińskiej na północno-zachodnią stronę. Po lewej Smerek, po prawej pasmo Otrytu".

Komentarze do zdjęcia

Wielkie dzięki, Paweł.

Ru_da pamiętasz bardzo dobrze (-: To jest widok z Połoniny Wetlińskiej na północno-zachodnią stronę. Po lewej Smerek, po prawej pasmo Otrytu z wyraźnie zaznaczoną doliną Sanu, a pomiędzy nimi Jaworniki i wszelkiego rodzaju Magury i Berda.

Masz rację, Paweł, powinnam była podpisać. Jednak otwarcie mówię, że nie znam Bieszczad tak dobrze jak Ty, żeby poznać po zdjęciu. Wydaje mi się, że zrobiłam to zdjęcie podczas wędrówki przez Połoninę Wetlińską, ale czasem wolę napisać "gdzieś..." niż napisać bzdurę. Może, zresztą, mayer ma rację - ja też kiedyś miałam takie "zakręcenie" na grzybach, to mogłam pewnie mieć i w Bieszczadach :))) Jeśli pomożesz mi w dokładnym rozszyfrowaniu miejsca, to chętnie uzupełnię opis - dla tych, co zechcą to może kiedyś oglądać. Pozdrawiam.

Dawaj mayer!

Może :))

to poszukam coś z Bieszczad w wolnej chwili... Smerek może być ?

Zawsze jak ktoś opublikuje nowe zdjęcie z Bieszczadów nakręcam się na wypad w te cudowne góry, a następnie ......... przekładam na inny termin - proza.

To ja trochę inaczej. W zeszłym roku, ponownie - po długim niebycie od IX dekada XX wieku, ponownie wróciłem na Bieszczadzkie szlaki.

(-: Mam ogromny sentyment do Bieszczadów. Przez ponad dekadę jeździłem tam co roku na miesięczne wyprawy, Dlatego jeżeli chodzi o panoramy i panoramki, to nie mają one przede mną sekretów (-:

Bo być może Pawle, to zdjęcie powstało po ....zakręceniu ? Spytasz po jakim zakręceniu ?
Raz się wybrałem na grzyby w nieznane mi bory. Już po godzinie nie miałem w co zbierać bo wszystko zapełniłem ale tak się ....zakręciłem, że przez kolejne trzy godziny to z tego lasu wychodziłem. Jak się spytasz gdzie zbierałem to nie odpowiem....bo nie wiem....Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / województwo lubelskie / Myców

POLSKA / Województwo wielkopolskie / gdzieś po drodze

POLSKA / Podlasie / Mielnik

POLSKA / dolnoślaskie / Boguszów-Gorce

GRUZJA / - / Cminda Sameba

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl