Galeria zdjęć
Gdzie¶ w Bieszczadach.
POLSKA / Bieszczady /
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-03-23 17:20
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Bieszczady
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wielkie dzięki, Paweł.
Ru_da pamiętasz bardzo dobrze (-: To jest widok z Połoniny Wetlińskiej na północno-zachodni± stronę. Po lewej Smerek, po prawej pasmo Otrytu z wyraĽnie zaznaczon± dolin± Sanu, a pomiędzy nimi Jaworniki i wszelkiego rodzaju Magury i Berda.
Masz rację, Paweł, powinnam była podpisać. Jednak otwarcie mówię, że nie znam Bieszczad tak dobrze jak Ty, żeby poznać po zdjęciu. Wydaje mi się, że zrobiłam to zdjęcie podczas wędrówki przez Połoninę Wetlińsk±, ale czasem wolę napisać "gdzie¶..." niż napisać bzdurę. Może, zreszt±, mayer ma rację - ja też kiedy¶ miałam takie "zakręcenie" na grzybach, to mogłam pewnie mieć i w Bieszczadach :))) Je¶li pomożesz mi w dokładnym rozszyfrowaniu miejsca, to chętnie uzupełnię opis - dla tych, co zechc± to może kiedy¶ ogl±dać. Pozdrawiam.
Dawaj mayer!
to poszukam co¶ z Bieszczad w wolnej chwili... Smerek może być ?
Zawsze jak kto¶ opublikuje nowe zdjęcie z Bieszczadów nakręcam się na wypad w te cudowne góry, a następnie ......... przekładam na inny termin - proza.
To ja trochę inaczej. W zeszłym roku, ponownie - po długim niebycie od IX dekada XX wieku, ponownie wróciłem na Bieszczadzkie szlaki.
(-: Mam ogromny sentyment do Bieszczadów. Przez ponad dekadę jeĽdziłem tam co roku na miesięczne wyprawy, Dlatego jeżeli chodzi o panoramy i panoramki, to nie maj± one przede mn± sekretów (-:
Bo być może Pawle, to zdjęcie powstało po ....zakręceniu ? Spytasz po jakim zakręceniu ?
Raz się wybrałem na grzyby w nieznane mi bory. Już po godzinie nie miałem w co zbierać bo wszystko zapełniłem ale tak się ....zakręciłem, że przez kolejne trzy godziny to z tego lasu wychodziłem. Jak się spytasz gdzie zbierałem to nie odpowiem....bo nie wiem....
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Gdzie¶ w Bieszczadach.
POLSKA / Bieszczady /
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-03-23 17:20
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Bieszczady
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wielkie dzięki, Paweł.
Ru_da pamiętasz bardzo dobrze (-: To jest widok z Połoniny Wetlińskiej na północno-zachodni± stronę. Po lewej Smerek, po prawej pasmo Otrytu z wyraĽnie zaznaczon± dolin± Sanu, a pomiędzy nimi Jaworniki i wszelkiego rodzaju Magury i Berda.
Masz rację, Paweł, powinnam była podpisać. Jednak otwarcie mówię, że nie znam Bieszczad tak dobrze jak Ty, żeby poznać po zdjęciu. Wydaje mi się, że zrobiłam to zdjęcie podczas wędrówki przez Połoninę Wetlińsk±, ale czasem wolę napisać "gdzie¶..." niż napisać bzdurę. Może, zreszt±, mayer ma rację - ja też kiedy¶ miałam takie "zakręcenie" na grzybach, to mogłam pewnie mieć i w Bieszczadach :))) Je¶li pomożesz mi w dokładnym rozszyfrowaniu miejsca, to chętnie uzupełnię opis - dla tych, co zechc± to może kiedy¶ ogl±dać. Pozdrawiam.
Dawaj mayer!
to poszukam co¶ z Bieszczad w wolnej chwili... Smerek może być ?
Zawsze jak kto¶ opublikuje nowe zdjęcie z Bieszczadów nakręcam się na wypad w te cudowne góry, a następnie ......... przekładam na inny termin - proza.
To ja trochę inaczej. W zeszłym roku, ponownie - po długim niebycie od IX dekada XX wieku, ponownie wróciłem na Bieszczadzkie szlaki.
(-: Mam ogromny sentyment do Bieszczadów. Przez ponad dekadę jeĽdziłem tam co roku na miesięczne wyprawy, Dlatego jeżeli chodzi o panoramy i panoramki, to nie maj± one przede mn± sekretów (-:
Bo być może Pawle, to zdjęcie powstało po ....zakręceniu ? Spytasz po jakim zakręceniu ?
Raz się wybrałem na grzyby w nieznane mi bory. Już po godzinie nie miałem w co zbierać bo wszystko zapełniłem ale tak się ....zakręciłem, że przez kolejne trzy godziny to z tego lasu wychodziłem. Jak się spytasz gdzie zbierałem to nie odpowiem....bo nie wiem....
Polecaj± to zdjęcie





























