Galeria zdjęć
Miejscowe dziewczyny z muralem
MALEZJA / Penang / Georgetown
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2017-05-25 23:22
- Data wykonania
- maj 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Malezja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Uwielbiam tak± zabawę :)
Prawda? Ja zreszt± podziwiam t± wielokulturowo¶ć Malezji. Ludzie tylu narodowo¶ci i wyznań żyj± obok siebie.
kwintesencja malezyjskiej odmiany islamu :)
Ojoj, jaka nerwówka, zupełnie niepotrzebnie. "Pozwalam" oczywi¶cie na "tre¶ć autorów pod ich zdjęciami", tylko korzystam z prawa do wypowiedzi, która nie miała na celu obrażanie kogokolwiek.
¦wietna fota, maj± pomysła.
Droga Akras, pozwolisz, że o tre¶ci moich komentarzy pod MOiMI zdjęciami zdecyduję JA :-). Za wszystkie polecenia dziękuję :-). Przy okazji, regulamin pkt 3 i 4 przypomnij sobie łaskawie. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
"Obywatele i Obywatelki"..."Przez ostatnich osiem lat..." Może mniej pompatyczno¶ci? Zdjęcie fajne z tych, które uwielbiam, więc polecam :-)
:-).Obywatele Malezji s± niezwykle pozytywni. Obywatelki reż :-)
Jest moc ;))) Pozytywna energia!
¦wietna fotka
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Miejscowe dziewczyny z muralem
MALEZJA / Penang / Georgetown
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2017-05-25 23:22
- Data wykonania
- maj 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Malezja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Uwielbiam tak± zabawę :)
Prawda? Ja zreszt± podziwiam t± wielokulturowo¶ć Malezji. Ludzie tylu narodowo¶ci i wyznań żyj± obok siebie.
kwintesencja malezyjskiej odmiany islamu :)
Ojoj, jaka nerwówka, zupełnie niepotrzebnie. "Pozwalam" oczywi¶cie na "tre¶ć autorów pod ich zdjęciami", tylko korzystam z prawa do wypowiedzi, która nie miała na celu obrażanie kogokolwiek.
¦wietna fota, maj± pomysła.
Droga Akras, pozwolisz, że o tre¶ci moich komentarzy pod MOiMI zdjęciami zdecyduję JA :-). Za wszystkie polecenia dziękuję :-). Przy okazji, regulamin pkt 3 i 4 przypomnij sobie łaskawie. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
"Obywatele i Obywatelki"..."Przez ostatnich osiem lat..." Może mniej pompatyczno¶ci? Zdjęcie fajne z tych, które uwielbiam, więc polecam :-)
:-).Obywatele Malezji s± niezwykle pozytywni. Obywatelki reż :-)
Jest moc ;))) Pozytywna energia!
¦wietna fotka
Polecaj± to zdjęcie






























