Galeria zdjęć

...w sen.

KAZACHSTAN / Wschód / Linia kolejowa Astana-Ałmaty

Zdjęcia: Linia kolejowa Astana-Ałmaty, Wschód, ...w sen., KAZACHSTAN
odsłon: 1255 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-07-04 07:35
Data wykonania
czerwiec 2017

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Zdjęcie stopy powinno być wycieniowane, od góry albo od dołu. Poza tym chyba najlepiej jakby za oknem był jakiś zachód słońca, oblewający swoimi pomarańczowymi blaskami zdjęcie. No - może jakaś mgła by się przydała, tudzież - dymy? Wprawdzie w pociągu nie można ogniska rozpalić, ale możliwa jest para z samowaru :-)))
A tak na poważnie - to apelujmy do Adminki, żeby umożliwiła wreszcie osobność zdjęć do artykułów i na galerię. Pewnie nikt tego nie zrobił, bo łatwiej się czepiać niż zrobić coś konstruktywnego.

i jeszcze słowo: nie ma najmniejszego znaczenia czym robi się zdjęcia, tu grę odgrywa między innymi poczucie smaku i szacunek do odbiorcy (jeśli fota ma być publikowana); dobre zdjęcie można zrobić każdą "małpą", złe najlepszym sprzętem.

Leoncjo, zechciej sprawdzić w słowniku słowo "hejt" najlepiej w zestawieniu ze słowem "krytyka" Widzę, że często go używasz, a bardzo opacznie rozumiesz jego znaczenie. Twoje zdjęcie zostało skrytykowane. Krytyka może być kulturalna lub niekulturalna, może być mądra lub głupia ewentualnie uzasadniona lub nie, ale krytyka nie jest hejtem.

Leoncjo, pewnym rozwiązaniem jest dodanie w tytule zdjęcia informacji, że jest ono zamieszczone na potrzeby artykułu. Jest to często praktykowane, wtedy też zdjęcie w stylu j.w. jest traktowane stosownie do okoliczności.

Dokładnie to miałem na myśli. Moje zdjęcia, w większości, mają charakter ilustracyjny. Nie aspiruję do kategorii fotografii artystycznej bo taszcząc plecak z namiotem trudno obciążać się lustrzanką z kilkoma obiektywami. Administratorzy portalu powinni zmodyfikować system i oddzielić zdjęcia publikowane dla ich walorów wizualnych od tych, które są uzupełnieniem artykułów, ogłoszeń. Cieszę się, że nie jestem odosobniony w tym temacie. Najlepszego!

Niestety nie ma innej możliwości dodania zdjęć do artykułu, jak najpierw je zamieścić w ogólnodostępnej galerii. W dodatku jak ktoś chce mieć więcej niż 5 zdjęć w artykule, to musi je dodawac dzień po dniu (jest dzienny limit w dodawaniu zdjęć), a potem dopiero artykuł. Takie są reguły tego portalu, które zresztą Twoi adwersarze Leoncjo znają bardzo dobrze :-) Miłego dnia życzę.

Dzięki! Jak wiesz, formuła dodawania zdjęć nie bardzo na to pozwala a może nie dopatrzyłem się takiej możliwości? Tak czy inaczej, dla tych którzy nastawiają się na hejtowanie, to i tak niczego by nie zmieniło. Pozdrawiam.

Po przeczytaniu Twojej relacji z podróży to zdjęcie nabiera innego wymiaru.Szkoda,że nie napisałeś od razu,że to zdjęcie jest ilustracją do Twojego bardzo ciekawego artykułu.

Leoncjo, zdjęcie jest zwyczajnie poniżej poziomu, na dodatek marne technicznie (choć gotowa jestem się zgodzić, że technicznie akurat to może faktycznie Twoje najlepsze, tak jak napisałeś). Poczucie humoru a dobry gust jak widać nie zawsze idą w parze. A tak na marginesie i odnośnie tych laureatów, to owszem, kilka moich zdjęć zostało docenionych, trafiłeś w dychę :) Teraz z niecierpliwością czekam na tę fascynującą historię, którą omawiane zdjęcie ilustruje.

Paweł, czy miałeś do czynienia z Teatrem? No bo to słowo (mnie do tej pory nie znane): ludonarracyjny to mnie się kojarzą z reżyserką :-)

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szlak do Doliny Pięciu Stawów Spiskich.

POLSKA / Bory Tucholskie / Dolina Brdy

CHORWACJA / Dalmacja / Skradin

BOśNIA i HERCEGOWINA / Kanton hercegowińsko-neretwiański / Mostar

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Rozdroże nad Żabim Potoku, szlak na Rysy.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl