Galeria zdjęć

Pałac w Wojanowie

POLSKA / Dolny Śląsk / Wojanów

Zdjęcia: Wojanów, Dolny Śląsk, Pałac  w Wojanowie, POLSKA
odsłon: 4061 | poleca: 24 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-07-25 19:32
Data wykonania
lipiec 2017

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

W tym roku obrałem inny kierunek-podkarpackie, ale zamek w Wojanowie to istna perełka, w przeciwieństwie do Bobrowa (ca. 2 km od Wojanowa), gdzie tamtejszy zamek to obraz nędzy i rozpaczy oraz bezsilności gminy wobec właściciela.

Piękny pałac i piękne zdjęcie.



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Wyspy Egejskie / Wyspa Samos

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

AUSTRALIA / Queensland / Cairns

SłOWACJA / Wysokie Tatry, / Szlak na Rysy 2503 m.

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl