Galeria zdjęć

Z serii: obrazki z Podlasia - Puchły

POLSKA / Podlasie / Puchły

Zdjęcia: Puchły, Podlasie, Z serii: obrazki z Podlasia - Puchły, POLSKA
odsłon: 3786 | poleca: 26 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-07-25 20:26
Data wykonania
lipiec 2017
Miejsce
Dodane do galerii
Moje Podlasie

Opis zdjęcia
Cerkiew Opieki Matki Bożej.

Komentarze do zdjęcia

PIĘKNA cerkiew! Tej cerkwi akurat nie widziałam. Natomiast widziałam inne , równie piękne np. w Hajnówce, Białowieży, Gródku... Byłam niedawno na Podlasiu i jestem zauroczona tym regionem.Ludzie tam życzliwi i gościnni - to fakt.

Ja też zwiedziłam cerkiew a tamtejszy batiuszka okazał się bardzo sympatyczną osobą. Niemal godzinę opowiadał nam o cerkwi, życiu we wsi i okolicy, o polskim prawosławiu. Nawet wyjaśniał- na przykładach z Dziejów Apostolskich - zasady czytania języka cerkiewnosłowiańskiego :)

Tak, rzeczywiście coś się tam działo, jak byłam w sobotę. Ale dzięki temu cerkiew była otwarta i mogliśmy wejść do środka :)

właśnie rozmontowują-w środku i na zewnątrz - wszelkie oznaki nowoczesności, bo Amerykanie film z okresu wojny kręcić będą.

Ojojoj, świeżo odmalowana!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ISLANDIA / Poludnie wyspy / Wodospad Haifoss

INDONEZJA / -Lombok / Makassar

AUSTRALIA / SA / Rapid Bay

LAOS / Vientiane / Vientiane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl