Galeria zdjęć
Biało - niebiesko
POLSKA / Góry Izerskie / niedaleko Chatki Górzystów
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-08-31 23:54
- Data wykonania
- grudzień 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Cóż za poruszenie ,a to białe niby gorsze niż zielone ??? zima przecież może być cały rok (tak samo jak i lato) wszystko zależy kto ,gdzie akurat przebywa ,globtroterom chyba nie trzeba tłumaczyć :-) ...a poza tym słońce w tamten dzień tak grzało ,że można się było opalać :)
Tak, tak :))) czekamy na białe! Wiem, jestem w mniejszo¶ci ...
kto¶ nam chce chyba przypomnieć, że lato się kończy... brrrrr
kto wrzuca latem zdjęcia z zimy? ;) no fakt, ja też wrzucam z zimy, tylko że z ciepłych miejsc... a mam jeszcze zaległ± Islandię z marca baaardzo zimow±;p
To tylko reklama...
Podtrzymuję! Zaczekajcie jeszcze z t± bielizn±!
Bardzo proszę , tylko nie ¶nieg!!!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Biało - niebiesko
POLSKA / Góry Izerskie / niedaleko Chatki Górzystów
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-08-31 23:54
- Data wykonania
- grudzień 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Cóż za poruszenie ,a to białe niby gorsze niż zielone ??? zima przecież może być cały rok (tak samo jak i lato) wszystko zależy kto ,gdzie akurat przebywa ,globtroterom chyba nie trzeba tłumaczyć :-) ...a poza tym słońce w tamten dzień tak grzało ,że można się było opalać :)
Tak, tak :))) czekamy na białe! Wiem, jestem w mniejszo¶ci ...
kto¶ nam chce chyba przypomnieć, że lato się kończy... brrrrr
kto wrzuca latem zdjęcia z zimy? ;) no fakt, ja też wrzucam z zimy, tylko że z ciepłych miejsc... a mam jeszcze zaległ± Islandię z marca baaardzo zimow±;p
To tylko reklama...
Podtrzymuję! Zaczekajcie jeszcze z t± bielizn±!
Bardzo proszę , tylko nie ¶nieg!!!
Polecaj± to zdjęcie





























