Galeria zdjęć
Nie mam pomysłu na tytuł :)
GRECJA / Morze Jońskie / Kefalonia
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:4.96 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-09-27 22:51
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
B±dĽmy razem.
Tak jak napisała¶, takie mieli¶my odczucia gdy patrzyli¶my na ten zachód; i nie zawiedli¶my się, skoro ¶wit przywitało nas ponownie :)
nie sposób :) zachody słońca nie mog± sie znudzić, dlatego można nawet dać tytuł i gwarancje w 1 "jutro o tej samej porze"
chociaz, patrz±c na Twoje zachodzace slonce, wyglada, że nigdzie mu sie wcale nie spieszy, tak rozdarło jeszcze chmure, wci±ż przeblyskuje, nie lubi sie z nami rozstawac to moze bardziej by pasowalo na tytuł "wracam skoro ¶wit kochani" :)
Pięknych zachodów nigdy nie jest za wiele więc po co się opierać???
W Grecji zachody też s± najpiękniejsze :)).
Tyle zachodów już dodano na forum, że trochę głupio kolejny prezentować ale jak tu się oprzeć takiemu widokowi??
Bez tytułu też jest piękne:))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Nie mam pomysłu na tytuł :)
GRECJA / Morze Jońskie / Kefalonia
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:4.96 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2017-09-27 22:51
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
B±dĽmy razem.
Tak jak napisała¶, takie mieli¶my odczucia gdy patrzyli¶my na ten zachód; i nie zawiedli¶my się, skoro ¶wit przywitało nas ponownie :)
nie sposób :) zachody słońca nie mog± sie znudzić, dlatego można nawet dać tytuł i gwarancje w 1 "jutro o tej samej porze"
chociaz, patrz±c na Twoje zachodzace slonce, wyglada, że nigdzie mu sie wcale nie spieszy, tak rozdarło jeszcze chmure, wci±ż przeblyskuje, nie lubi sie z nami rozstawac to moze bardziej by pasowalo na tytuł "wracam skoro ¶wit kochani" :)
Pięknych zachodów nigdy nie jest za wiele więc po co się opierać???
W Grecji zachody też s± najpiękniejsze :)).
Tyle zachodów już dodano na forum, że trochę głupio kolejny prezentować ale jak tu się oprzeć takiemu widokowi??
Bez tytułu też jest piękne:))
Polecaj± to zdjęcie































