Galeria zdjęć

zabłysły portowe światełka...

CHORWACJA / Riviera Makarska / Makarska

Zdjęcia: Makarska, Riviera Makarska, zabłysły portowe światełka..., CHORWACJA
odsłon: 538 | poleca: 15 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-10-01 10:46
Data wykonania
wrzesień 2017

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Tearose dziękuję za info. Jak to mówią dla chcącego nie ma nic trudnego, trzeba po prostu chcieć a w razie czego zawsze można zawrócić. My z żoną już szliśmy 12 godzin mimo naszego wieku, młodym łatwiej i szybciej. Trzeba spełniać swoje marzenia. W Tatrach też od wysokości 1400-1600 m. już tylko kosodrzewina i nie ma gdzie się schować. Z drugiej strony trzeba to kochać i Nic na siłę-wszystko młotkiem. Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia.

Juras48: Dziękuję:)
Leszek Z: Najwyższym szczytem tutaj jest Sv. Jura. Jest podobno pieszy szlak - ok. 7 godzin w jedną strone z Makarskiej, ale stok, po którym się wchodzi, ma ekspozycję południową, więc w zasadzie od 7:00 do 19:00 skwarzy niemiłosiernie. Na początku drogi są pojedyncze drzewa, a później już tylko krzewy, które nie dają cienia. Nie polecam. Alternatywą jest podjechanie autem do miejsca, skąd idzie się na szczyt 2,5 godz.

Piękne zdjęcie, niepowtarzalna atmosfera.

Ładnie, a na te szczyty można wejść? Pozdrawiam.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ARGENTYNA / Patagonia / Laguna de Los Tres

MAURETANIA / Mauretania / gdzieś po drodze

MAURETANIA / delta rzeki Senegal / gdzieś po drodze

AUSTRALIA / NSW / Shoal Bay

POLSKA / Podkarpacie / Krasiczyn

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl