Galeria zdjęć
W porcie Hoi An
WIETNAM / ¶rodkowy Wietnam / Hoi An
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2017-11-29 17:26
- Data wykonania
- luty 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Wietnam
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A proszę bardzo.
Kaczki nie jadłem ale dziękuję za miły komentarz, może warto by również polecić zdjęcie?
Hoi An zawsze będzie mi się kojarzyła z Kaczk± takiej jak tam nie jadłem nigdzie. Klimatyczna fotka dobrze ukazuje to miasto.
Jest klimat :)
Hoi An.... takie przeniesienie w czasie
Szkoda... Ha Long to największe moje wietnamskie oczarowanie, drugie to rejs po Mekongu, choć ¶wi±tynie w Górach Marmurowych i stare Hoi An też niczego sobie.
Dziękuję Menhir. Niestety nie będzie zdjęć z Ha Long bo tam nie dotarłem, na północy jest dla mnie za zimno. Byłem w ¶rodkowym i południowym Wietnamie.
Pięknie! Miękko¶ć i głębia, której próżno szukać w fotkach z kompaktó (np. moich). Czekam na Twoje fotki z Ha Long, dobrze sfotografowane - zwłaszcza popołudniem z różn± intensywno¶ci± szaro¶ci niezwykłych kształtów gór - musz± być wy¶mienite.
Dzięki za polecenia i komentarze. Port w Hoi An, jak i całe miasteczko, miło wspominam, bardzo malownicze.
Fajny klimacik - przygodowo, romantyczno, piracki (-:
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W porcie Hoi An
WIETNAM / ¶rodkowy Wietnam / Hoi An
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2017-11-29 17:26
- Data wykonania
- luty 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Wietnam
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A proszę bardzo.
Kaczki nie jadłem ale dziękuję za miły komentarz, może warto by również polecić zdjęcie?
Hoi An zawsze będzie mi się kojarzyła z Kaczk± takiej jak tam nie jadłem nigdzie. Klimatyczna fotka dobrze ukazuje to miasto.
Jest klimat :)
Hoi An.... takie przeniesienie w czasie
Szkoda... Ha Long to największe moje wietnamskie oczarowanie, drugie to rejs po Mekongu, choć ¶wi±tynie w Górach Marmurowych i stare Hoi An też niczego sobie.
Dziękuję Menhir. Niestety nie będzie zdjęć z Ha Long bo tam nie dotarłem, na północy jest dla mnie za zimno. Byłem w ¶rodkowym i południowym Wietnamie.
Pięknie! Miękko¶ć i głębia, której próżno szukać w fotkach z kompaktó (np. moich). Czekam na Twoje fotki z Ha Long, dobrze sfotografowane - zwłaszcza popołudniem z różn± intensywno¶ci± szaro¶ci niezwykłych kształtów gór - musz± być wy¶mienite.
Dzięki za polecenia i komentarze. Port w Hoi An, jak i całe miasteczko, miło wspominam, bardzo malownicze.
Fajny klimacik - przygodowo, romantyczno, piracki (-:
Polecaj± to zdjęcie





























