Galeria zdjęć

Narada

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

Zdjęcia: Park Narodowy Avdat, Pustynia Negew, Narada, IZRAEL
odsłon: 364 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-12-07 12:16
Data wykonania
listopad 2017

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dzięki, trochę doświadczyłem i zapewne te z lat dziecięcych są najważniejsze, chociaż wtedy podróżowałem tylko palcem po mapie :)

Ciekawe doświadczenie miałeś.

Antoni, jak miło przeczytać, że Ty też z Podlasia pochodzisz. I ja uwielbiam nad bywać nad Biebrzą, chociaż w tropieniu zwierząt przodownikiem nie jestem ;))

Cóż, urodziłem się w lesie, nad Biebrzą, teraz tam słynny Park Narodowy. Dwa lata temu byłem tam na Międzynarodowych zawodach w koszeniu trawy, zdjęcia i tekst na Globie. Rzecz w tym, że kosiliśmy na tych samych bagnach, gdzie ja kiedyś w wieku 14 lat kosiłem wraz z moim tatą. Dziś doceniam te czasy, gdy były piękne kwitnące łąki wiosną, gorące lata i mroźne zimy. Były lekcje przyrody w naturze, poznawanie ziół, dzikich ptaków i ssaków, lekcje cierpliwości, pokory. Czasami tam wracam...

A więc, Antoni, warto było być cierpliwym. Wyszły piękne fotki.

Nie wiedziałem, że mają termin ważności? :)

Przeterminowały się już ;-))) są sprzed roku....

Biedne kozy, koziołki też i nie dają się podejść tak łatwo jak koty. Kiedy byłem od nich ok. 100 metrów stadko rozbiegło się, mimo to stanąłem jakieś 20 metrów od wodopoju i czekałem. Po 10 minutach wróciły, powoli podchodziły, przystawały patrząc niemalże w oczy. Wreszcie do wody podeszła para, pozostałe trzy kozy obserwowały mnie, a następnie kiedy para koziorożców odeszła od wody zajęły ich miejsce. Trwało to ok. 30 minut :)

M*adam, odwagi! Dawaj te kozy. Koty będą cicho siedzieć - przynajmniej niektóre. Obiecuję ;)

Odważyłam się pokazać jednego z kanionu Avdat, choć buszowały tam przed zachodem słońca w trzech sporych stadach, podobnie jak w Makteszu Ramon - ale to był ten moment gremialnego ataku na kozy tutaj ;-))) bałam się....Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SAHARA ZACHODNIA / Al-Ujun-As-Sakija al-Hamra. / nad Atlantykiem

SAHARA ZACHODNIA / Al-Ujun-As-Sakija al-Hamra. / nad Atlantykiem

USA / Arizona / Arizona

MONGOLIA / Poludnie / Pustynia Gobi

NIEMCY / Nadrenia Pallatynat / Saarburg

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl