Galeria zdjęć
Balut - filipiński przysmak
FILIPINY / Palawan / El Nido
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-01-09 21:18
- Data wykonania
- luty 2017
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Je¶li chodzi o sposób "wchłaniania" to trudno jest przełkn±ć i powinno się przegryĽć. Na dodatek dla osobników z naszego kręgu kulturowego obowi±zkowa jest metoda- połknij i popij (znaczy zdezynfekuj)!!
Czy połyka, czy przegryza,na pewno trzeba zapić... ;-)
różnych rzeczy próbowałam na wyjazdach, ale tego bym nie zjadła ;)
Połyka się w cało¶ci czy przegryza ?
Też mi się robi niedobrze, ale warto wiedzieć...
Niedobrze się robi na sam widok.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Balut - filipiński przysmak
FILIPINY / Palawan / El Nido
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-01-09 21:18
- Data wykonania
- luty 2017
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Je¶li chodzi o sposób "wchłaniania" to trudno jest przełkn±ć i powinno się przegryĽć. Na dodatek dla osobników z naszego kręgu kulturowego obowi±zkowa jest metoda- połknij i popij (znaczy zdezynfekuj)!!
Czy połyka, czy przegryza,na pewno trzeba zapić... ;-)
różnych rzeczy próbowałam na wyjazdach, ale tego bym nie zjadła ;)
Połyka się w cało¶ci czy przegryza ?
Też mi się robi niedobrze, ale warto wiedzieć...
Niedobrze się robi na sam widok.
Polecaj± to zdjęcie





























