Galeria zdjęć
Lodowiec Khumbu
NEPAL / Himalaje, Sagarmatha Himal / Lobuche East
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-02-02 23:04
- Data wykonania
- listopad 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nie ma to jak panorama z 6 tys. metrów ((-: - mam nadzieję, że z nowym sprzęciorem, to dopiero będzie petarda ((-: cale szczę¶cie dolar pod±ża we wła¶ciwym kierunku więc mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę (-: Dzięki Menhir.
Wcze¶niej, w gor±czce przedwyjazdowej przegapiłam to piękne zdjęcie. Paweł, wcale nie potrzebowałe¶ nowego sprzętu, zdjęcie jest ¶wietne. Po Twojemu mówi±c "zazdraszczam" tych widoków.
Dzięki Tobie Paweł, zrozumiałem dlaczego się wspinaj±.
Leszek, z wielk± przyjemno¶ci±, w całej rozci±gło¶ci zgadzam się z Twoj± opini± i także pozdrawiam. ((-:
Bajka, miodzio dla moich oczu. Pozdrawiam.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Lodowiec Khumbu
NEPAL / Himalaje, Sagarmatha Himal / Lobuche East
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-02-02 23:04
- Data wykonania
- listopad 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nie ma to jak panorama z 6 tys. metrów ((-: - mam nadzieję, że z nowym sprzęciorem, to dopiero będzie petarda ((-: cale szczę¶cie dolar pod±ża we wła¶ciwym kierunku więc mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę (-: Dzięki Menhir.
Wcze¶niej, w gor±czce przedwyjazdowej przegapiłam to piękne zdjęcie. Paweł, wcale nie potrzebowałe¶ nowego sprzętu, zdjęcie jest ¶wietne. Po Twojemu mówi±c "zazdraszczam" tych widoków.
Dzięki Tobie Paweł, zrozumiałem dlaczego się wspinaj±.
Leszek, z wielk± przyjemno¶ci±, w całej rozci±gło¶ci zgadzam się z Twoj± opini± i także pozdrawiam. ((-:
Bajka, miodzio dla moich oczu. Pozdrawiam.
Polecaj± to zdjęcie





























