Galeria zdjęć
Osada Gokyo
NEPAL / Himalaje, rejon Ngozumpa Glacier / Gokyo Ri
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-02-07 01:01
- Data wykonania
- listopad 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Noo.. zgoda, sztuczna bo sztuczna ale jest :) mam ¶wietny program do panoram, Hugin 64 Bit
Oj Jurek, a "piękna" zielona blacha falista na dachach to niełaska?
Piękne miejsce, tylko zieleni brak :)
Nie wiem czy dobrze rozumiem Twój komentarz 3kolory, nie wierzysz w autentyczno¶ć fotki?
zdjęcie brzytwa nie plastelina... pewnie ostro¶ć zawdzięcza ostremu i czystemu powietrzu:)
Plastelina jest git ;) można mieszkać! Nie mrozi, nie fuja, nie leje...
Halaho, no i wygadała¶ i dupa. I jak ja będę teraz ten kit wciskać? A tak na marginesie, makiety najlepiej wychodziły mi w podstawówce, więc zostałem przy sprawdzonym materiale - plastelina rz±dzi! (-:
ACH! zamieszkać w takiej scenerii i co dziennie budzić się z takim widokiem ach, marzenie, bajeczna fotka i miejsce.Pozdrawiam.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Osada Gokyo
NEPAL / Himalaje, rejon Ngozumpa Glacier / Gokyo Ri
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-02-07 01:01
- Data wykonania
- listopad 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Noo.. zgoda, sztuczna bo sztuczna ale jest :) mam ¶wietny program do panoram, Hugin 64 Bit
Oj Jurek, a "piękna" zielona blacha falista na dachach to niełaska?
Piękne miejsce, tylko zieleni brak :)
Nie wiem czy dobrze rozumiem Twój komentarz 3kolory, nie wierzysz w autentyczno¶ć fotki?
zdjęcie brzytwa nie plastelina... pewnie ostro¶ć zawdzięcza ostremu i czystemu powietrzu:)
Plastelina jest git ;) można mieszkać! Nie mrozi, nie fuja, nie leje...
Halaho, no i wygadała¶ i dupa. I jak ja będę teraz ten kit wciskać? A tak na marginesie, makiety najlepiej wychodziły mi w podstawówce, więc zostałem przy sprawdzonym materiale - plastelina rz±dzi! (-:
ACH! zamieszkać w takiej scenerii i co dziennie budzić się z takim widokiem ach, marzenie, bajeczna fotka i miejsce.Pozdrawiam.
Polecaj± to zdjęcie





























