Galeria zdjęć
na biało...
POLSKA / Karkonosze / Karpacz
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-02-19 11:33
- Data wykonania
- styczeń 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tej zimy nie wyszło: ¶niegu było - na lekarstwo:( Dziękuję za oceny, sympatyczne komentarze i liczne polecenia:)
Potwierdza się, że warto wyci±gn±ć starsze zdjęcia, super widoczek.
Piękne zdjęcie, pomimo, że zima :) Tak± zimę na dobrych zdjęciach czy dobrych obrazach lubię ogl±dać.
Dziękuję bardzo za miłe słowa:):) Zima czasem bywa urokliwa. ¦wiat w bieli wydaje nam się czystszy i lepszy...
Podpisuję się pod tym zdjęciem, nasza Polska jest urokliwa, zapewniam. Co mi tam Boliwia, Chile, Zanzibar i Japonia, wynaleĽć takie miejsca w Polsce, to jest sztuka !! Tam jest też pięknie nie umniejszam urody tamtym krajom ale oni maj± to z marszu. :)
Ładnie Ci wyszło tearose, urokliwe foto.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
na biało...
POLSKA / Karkonosze / Karpacz
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-02-19 11:33
- Data wykonania
- styczeń 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tej zimy nie wyszło: ¶niegu było - na lekarstwo:( Dziękuję za oceny, sympatyczne komentarze i liczne polecenia:)
Potwierdza się, że warto wyci±gn±ć starsze zdjęcia, super widoczek.
Piękne zdjęcie, pomimo, że zima :) Tak± zimę na dobrych zdjęciach czy dobrych obrazach lubię ogl±dać.
Dziękuję bardzo za miłe słowa:):) Zima czasem bywa urokliwa. ¦wiat w bieli wydaje nam się czystszy i lepszy...
Podpisuję się pod tym zdjęciem, nasza Polska jest urokliwa, zapewniam. Co mi tam Boliwia, Chile, Zanzibar i Japonia, wynaleĽć takie miejsca w Polsce, to jest sztuka !! Tam jest też pięknie nie umniejszam urody tamtym krajom ale oni maj± to z marszu. :)
Ładnie Ci wyszło tearose, urokliwe foto.
Polecaj± to zdjęcie





























