Galeria zdjęć
lukrowane uliczki...
FRANCJA / Alzacja / Eguisheim
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2018-03-18 12:23
- Data wykonania
- maj 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Alzacja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jest nas więcej:) Dziękuję!
Uwielbiam takie uliczki.
To prawda, Alzacja urzeka swoim prowincjonalnym, sielskim klimatem: hektary pól poro¶niętych winoro¶l±, wiekowe zamki, małe wioseczki pełne niewielkich kolorowych domów, dziesi±tki malutkich knajpek, w których serwuje się pyszne tarty oraz liczne sklepiki z lokalnymi winami:)
A między tym wszystkim, przechadzaj± się niestrachliwe bociany...
Bajkowe s± te miasteczka:))
Piękny zak±tek Francji, choć można powiedzieć, że Niemiec też, wszystko się tam fajnie miesza i architektonicznie zapewne i kulturowo. Takie graniczne regiony, miasteczka s± zawsze podwójnie ciekawe i warte zobaczenia.
Dziękuję Iwonko, ja również. Tego lata, jak już w końcu przyjdzie, też prawdopodobnie zajrzę do słodkiej Alzacji:)
Może i lukrowane, ale ja uwielbiam jak jest czasem słodko :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
lukrowane uliczki...
FRANCJA / Alzacja / Eguisheim
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2018-03-18 12:23
- Data wykonania
- maj 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Alzacja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jest nas więcej:) Dziękuję!
Uwielbiam takie uliczki.
To prawda, Alzacja urzeka swoim prowincjonalnym, sielskim klimatem: hektary pól poro¶niętych winoro¶l±, wiekowe zamki, małe wioseczki pełne niewielkich kolorowych domów, dziesi±tki malutkich knajpek, w których serwuje się pyszne tarty oraz liczne sklepiki z lokalnymi winami:)
A między tym wszystkim, przechadzaj± się niestrachliwe bociany...
Bajkowe s± te miasteczka:))
Piękny zak±tek Francji, choć można powiedzieć, że Niemiec też, wszystko się tam fajnie miesza i architektonicznie zapewne i kulturowo. Takie graniczne regiony, miasteczka s± zawsze podwójnie ciekawe i warte zobaczenia.
Dziękuję Iwonko, ja również. Tego lata, jak już w końcu przyjdzie, też prawdopodobnie zajrzę do słodkiej Alzacji:)
Może i lukrowane, ale ja uwielbiam jak jest czasem słodko :)
Polecaj± to zdjęcie






























