Galeria zdjęć
W zatoce
GRECJA / Rodos / Lindos
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-03-29 10:40
- Data wykonania
- czerwiec 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Rodos
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
To s± kolory Grecji :)
Pozdrawiam i życzę Obfitych łask i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz spokojnych ¶wi±t Wielkanocnych.
Jak znam życie to się ociepli na Boże Narodzenie ;)
Nie martwcie się.Podobno w lipcu ma się już trochę ocieplić.
Nostalgia za takimi widokami, tym bardziej, że dzi¶ zrobiło się biało, miejsce urocze. Pozdrawiam.
Dla mnie to też najlepsze remedium na szaro-bure, niewiosenne krajobrazy :)
O tak! Dzi¶ takie kolory, na pohybel zaokiennej bieliĽnie! ;)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W zatoce
GRECJA / Rodos / Lindos
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-03-29 10:40
- Data wykonania
- czerwiec 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Rodos
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
To s± kolory Grecji :)
Pozdrawiam i życzę Obfitych łask i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz spokojnych ¶wi±t Wielkanocnych.
Jak znam życie to się ociepli na Boże Narodzenie ;)
Nie martwcie się.Podobno w lipcu ma się już trochę ocieplić.
Nostalgia za takimi widokami, tym bardziej, że dzi¶ zrobiło się biało, miejsce urocze. Pozdrawiam.
Dla mnie to też najlepsze remedium na szaro-bure, niewiosenne krajobrazy :)
O tak! Dzi¶ takie kolory, na pohybel zaokiennej bieliĽnie! ;)
Polecaj± to zdjęcie






























