Galeria zdjęć
Samotny obserwator
MAROKO / Wybrzeże Atlantyku / gdzie¶ po drodze
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-04-01 15:28
- Data wykonania
- luty 2018
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
((((-:
Podrzucaj.Wspólnie może uda się hodowlę obcych stworzyć.Na dobry pocz±tek dostan± piramidę z niskim czynszem , ładnym widokiem i 500+. Sukces murowany.
Jasiek może podesłać Ci jak±¶ planetkę, będzie fajnie konweniować z MAROKAŃSKˇ PIRAMIDˇ (-:
S±dz±c po kolejno¶ci zdjęć,to okolice Akhfenir.
jest zagwozdka :)
Może nazwa okolicy lub tej miejscowo¶ci w tle by pomogła namierzyć ten objekt...
Na morzach wiele widziałem lewituj±cych lub odwróconych statków normalne zjawisko przy przej¶ciach frontów atmosferycznych . w tym przypadku lewituj±cy wielbł±d jeszcze by tu pasował ale piramida to już przesada . Może kto¶ jest w stanie rozwikłać zagadkę , jednocze¶nie zapewniam , że nikt nic przy zdjęciu nie kombinował.
Jak nic OBCY, ewentualnie psuje się sztuczny horyzont na "płaskiej ziemi" i czy jako¶ tak). No i jak w mordę mamy kolejny, oczywi¶cie 100%, dowód. Ja w Iranie sfociłem nawet planetę X.
Faktycznie, tam co¶ na kształt piramidy z Oceanu wystaje.Nawet nie zauważyłem...
Na zdjęciu na horyzoncie po prawej stronie piramida marokańska? :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Samotny obserwator
MAROKO / Wybrzeże Atlantyku / gdzie¶ po drodze
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-04-01 15:28
- Data wykonania
- luty 2018
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
((((-:
Podrzucaj.Wspólnie może uda się hodowlę obcych stworzyć.Na dobry pocz±tek dostan± piramidę z niskim czynszem , ładnym widokiem i 500+. Sukces murowany.
Jasiek może podesłać Ci jak±¶ planetkę, będzie fajnie konweniować z MAROKAŃSKˇ PIRAMIDˇ (-:
S±dz±c po kolejno¶ci zdjęć,to okolice Akhfenir.
jest zagwozdka :)
Może nazwa okolicy lub tej miejscowo¶ci w tle by pomogła namierzyć ten objekt...
Na morzach wiele widziałem lewituj±cych lub odwróconych statków normalne zjawisko przy przej¶ciach frontów atmosferycznych . w tym przypadku lewituj±cy wielbł±d jeszcze by tu pasował ale piramida to już przesada . Może kto¶ jest w stanie rozwikłać zagadkę , jednocze¶nie zapewniam , że nikt nic przy zdjęciu nie kombinował.
Jak nic OBCY, ewentualnie psuje się sztuczny horyzont na "płaskiej ziemi" i czy jako¶ tak). No i jak w mordę mamy kolejny, oczywi¶cie 100%, dowód. Ja w Iranie sfociłem nawet planetę X.
Faktycznie, tam co¶ na kształt piramidy z Oceanu wystaje.Nawet nie zauważyłem...
Na zdjęciu na horyzoncie po prawej stronie piramida marokańska? :)
Polecaj± to zdjęcie





























