Galeria zdjęć

Saint Louis od kuchni

SENEGAL / - / Saint Louis

Zdjęcia: Saint Louis, Saint Louis od kuchni, SENEGAL
odsłon: 1270 | poleca: 34 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 5 | w schowku: 4 osób
Data dodania
2018-04-02 21:34
Data wykonania
styczeń 2018
Miejsce
Dodane do galerii
Senegal

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dixi, gratuluje wyboru ciekawego i niepospolitego kierunku i pozytywnie zazdroszcze na pewno niezapomnianych wrazen z pobytu :) A co do samego zdjecia... No coz - De gustibus nonest disputandum :D Rowniez pozdrawiam :)

Dzięki Pawle :)

Witaj Sa-Bino, oczywiście nie biorę sobie do serca Twojego komentarza bo generalnie nie czuję się winna;). ani urażona. To portal dla osób które kochają podróże a nie sztukę wiec trudno stwierdzić co jest priorytetem w ocenie zdjęcia.Sama polecam zdjęcia które mi się spodobały pod względem piękna,oryginalności lub po prostu miejsca lub sytuacji/nie zawsze są to dzieła sztuki/ ;) Dlaczego akurat to zdjęcie tak się spodobało nie wiem ale jest mi bardzo miło z tego powodu.Co do kategorii zdjęcia oczywiście masz rację to powinien być reportaż.Pozdrowienia :)

Sa Bino ile tych niedocenionych zdjęć poleciłaś? Bo nie zauważyłem,żebyś w tym względzie przejawiała jakąś szczególną aktywność.

Jaki kraj taka trzoda :)

Tak właśnie myślałem .......Sa-Bina, ale poza tym bardzo ładnie przyczyniasz się do promocji tego świetnego zdjęcia.

Hahahhaa :D :D :D

No to zaczynaj, daj szansę na poprawę.

Na to bardzo licze Pawle.P :D

To wskaż te niedocenione foty .... najlepiej przez polecenia i komentarze może jeszcze zmitygują się ci nieodpowiedzialni polecacze i podciągną w TOP30 Twoje typy.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / kujawsko-pomorskiego / Leszcze

WłOCHY / Tyrol / Dolomity

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie - Gran Canaria / Maspalomas

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Teneryfa

POLSKA / lubelszczyzna / Muzeum Wsi Lubelskiej

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl