Galeria zdjęć

Oxwich Point .

WALIA / Półwysep Gower. / Swansea.

Zdjęcia: Swansea., Półwysep Gower., Oxwich Point ., WALIA
odsłon: 465 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-06-17 13:08
Data wykonania
sierpień 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

"EXIF (nie wiem czy dobrze myślę)" To nie jest to co myślisz - to są informacje zawarte w zakładce szczegóły, we właściwościach pliku. Jeżeli chcesz sprawdzić jakim aparatem robiłeś zdjęcie (i nie tylko - im bardziej zaawansowany aparat, tym więcej danych zapisuje) musisz kliknąć prawym przyciskiem myszki na zdjęcie, z rozwiniętej list wybrać opcję właściwości (na dole), a następnie w nowo otwartym okienku wybrać trzecią zakładkę u góry: "szczegóły" i wszystko będzie jasne. (-:

*adam, wyjaśnienia Leszka Z są równie niezrozumiałe, co jego umiejętności poruszania się po photoshopie ... Ale w tym wypadku chyba zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Uwaga: teraz tradycyjnie nastapi atak na mnie :)))))

Panie Leszku Z. - zgadza się, masz wielki problem, ale to jest wyłącznie Twój problem.Wojażuj po fajnych i ciekawych dla Ciebie miejscach. Kończę tę dyskusję, bo nic konstruktywnego nie wnosi.

Szanowna Pani M*adam widzę że mam problem i to wielki ze zdjęciami, jak publikuje fotki zła dostaję burę, że krzywe, że nie te kolory, że jakaś satelitarna antena nie pasuje i za te uwagi bardzo dziękuję, jak jedno zdjęcie na sto uda mi się zrobić lepsze też problem, myślę, że nie można tu wychodzić przed szereg. Ta pamięć czyli EXIF (nie wiem czy dobrze myślę) to jak najedziesz kursorem na fotkę to pokazuje datę wykonania, jest jedno "ALE" tylko wtedy jeśli nie było poprawiane a ja mam i miałem problem z prostymi fotkami, usuwam szumy, kontrast, itp i poprawiam je w Adobe Photoshop żeby nie dostawać uwag na temat jakości i wtedy taka fotka nie pokazuje daty lecz typ elementu, wymiary i rozmiar. Także jeśli tworzę Panoramy (z kilku fotek jedną) też data jest ta w którym dniu to zrobiłem. Jednym słowem mam za dużo fotek i wielki bałagan. Myślę, że mimo jakościowo nie najlepszych fotek pokazałem Wam kilka fajnych i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia.

Pamięć wspomagają metadane, czyli EXIF - każde zdjęcie je ma.

Pamięć wspomagają metadane, czyli EXIF - każde zdjęcie je ma.

Sorki za błąd fotka zrobiona w 2011 r w lipcu w czasie pobytu u syna, zdjęcie zrobione jego aparatem lecz wybaczcie nie pamiętam jakim, dlaczego to zdjęcie znalazło się w mojej kolekcji 2016 r. nie potrafię powiedzieć. Z komentarzy widać jaki mam słabiutki sprzęt, Pozdrawiam.

Leszku to zdjęcie rzeczywiście już raz zamieściłeś/15.09.2017/.

Słusznie mmat1203 polecasz - tę wersję z 2011 trafiłam przypadkiem w Twoim schowku.

Rozumiem, że odpowiedzi nie otrzymam. Nie pamiętasz czym fociłeś w 2011, a może 2016? Nie dopytywałabym, gdyby nie Twoje wielokrotne utyskiwanie na słabiutki sprzęt - kilka walijskich zdjęć wyraźnie odstaje technicznie od reszty, stąd pytanie. Pomijam, że są powiększane z wcześniej skonwersowanych.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CZECHY / Kraj kralovohradecki / Dolni Adrspach

WłOCHY / Lombardia / Como

SłOWACJA / Pieniny / Czerwony Klasztor

SłOWACJA / Pieniny / Czerwony Klasztor

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl