Galeria zdjęć

Zalipiańska Kuchnia

POLSKA / Małopolska / Zalipie

Zdjęcia: Zalipie, Małopolska, Zalipiańska Kuchnia, POLSKA
odsłon: 413 | poleca: 22 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-07-22 20:06
Data wykonania
lipiec 2018
Miejsce
Dodane do galerii
Małopolska

Opis zdjęcia
Jak widać po panelach podłogowych... jest to atrapa:D

Komentarze do zdjęcia

Zagroda Felicji Curyłowej, którą chyba masz na myśli, nadal w remoncie :) Nie można było zwiedzać. Na zdjęciu powyżej znajduję się natomiast kuchnia, która była w takim domku z pamiątkami. Podobna kuchnia jest eksponowana również w Domu Malarek, o którym wspominasz (tam stoi na płytkach a nie na panelach). Pani w centrum kultury powiedziała, że pojawiła się u nich w zeszłym roku. Natomiast w tym domku z pamiątkami był też stary malowany kredens czy maszyna do szycia. :)

Jak byłam tam jakiś czas temu to informowali, że w następny sezon będzie zamknięte, bo remontują - jak widać wszystko tak "wypicowane", że aż zrobiło się nienaturalne. Mnie się podobała buda dla pieska i studnia przed centrum kultury (warto odwiedzić i posłuchać opowieści), a w środku przepiękne pająki podsufitowe (nazywają to jakoś inaczej). Najładniejsza była taka stareńka chatka przy drodze, wyglądająca na ledwo trzymającą się kupy. Warto pojechać i zobaczyć.

Tak, fajna zabawa. :) Jak szukanie krasnali we Wrocławiu. Widziałem i ja ule! No i jeszcze te pieski... w co drugim domostwie ogłaszające, że idzie jakiś gość :D

A jeszcze bardziej detali - studni, szopek czy uli! Ule mnie zachwyciły :)

Ja ambitnie zacząłem wędrować z mapką od domu do domu... ale z nieba lał się żar... więc skończyło się na tym, że wylądowałem za kierownicą. No ale pozytywne wrażenie, choć tych malowanych domków to naprawdę trzeba uważnie wypatrywać.

Ja niestety "obwoziłam" gości, więc nie w swoim rytmie buszowałam, a na dodatek burza nas przegoniła po wsi ;)

No w końcu tam dotarłem :D Twoje zdjęcia z Zalipia były dodatkową motywacją :)

O! Zawitałeś w malowanej wsi i Ty :)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

KUBA / Stolica / La Habana

KUBA / Stolica / La Habana

KUBA / Stolica / La Habana

KUBA / Stolica / La Habana

PORTUGALIA / Alentejo / Vila Nova de Milfontes

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl