Galeria zdjęć
stragan
MAROKO / Fez / Fes el-Bali
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.21 | SW:3.89 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-09-05 10:09
- Data wykonania
- czerwiec 2010
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Maroko
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ech, ten słownik... Miało być oczywi¶cie Hanoi
Uwielbiam bazary, maj± swój klimat, zawsze mam dużo zdjęć z takich miejsc:)
Jeszcze raz dziękuję 👌
Tak, Hanki mało ciekawe a kukiełki wpisuję.
Na północy odwiedzilismy tylko Hanoi i Ha Long. W Ha Long warto zwiedzić jaskinie krasowe, ale to na pewno wiecie, Natomiast w Hanoi nie ma nic ciekawego, no może z wyj±tkiem wodnych kukiełek. Ż.yczę udanej wyprawy i wielu wrażeń
Jędrzej, dziękuję, takie jedzonko zawsze jest najlepsze :) Niestety, chyba jednak nie dotrzemy na południe. Pierwotnie mój plan wykluczył północ, czyli Sa Pa i Ha Long - ze względu na to, że to najgorsza pora roku na północ :(
Ale jako że moja koleżanka marzy o Ha Long, dla mnie za¶ plemiona i wioski w górach s± na pierwszym miejscu, zdecydowałam nie przejmować się pogod±. W ten sposób zabraknie nam czasu na południe (choć marzył nam się snorkeling na wyspach Kambodży). Je¶li masz jakie¶ sugestie odno¶nie północy i ¶rodkowego Wietnamu, pisz proszę na priv, będziemy wdzięczne
Nitkaska, w Wietnamie, na plaży w Nha Trang, skosztuj homara gotowanego na parze przez lokalnych sprzedawców. Oczywi¶cie o ile odwiedzisz Nha Trang.
Uwielbiam takie kadry z życia ulicy :)
Super, pewnie w wolnej chwili zrobię sobie plan, jakby co - będzie gotowiec 😊. Na pewno się do Ciebie zgłoszę. Liczę na jakie¶ super etniczne klimaty. A wodospady koleżance wpiszę, dzięki
Jak zaczniesz planować swoj± wyprawę na pustynię,to chętnie podpowiem kilka bezpiecznych szlaków.
...a dla koleżanki wodospady Szallalat Uzud.Blisko Marrakeszu,miejsce ładne i dobra asfaltowa bardzo widokowa droga.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
stragan
MAROKO / Fez / Fes el-Bali
- Autor
- "> ( SO:4.21 | SW:3.89 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-09-05 10:09
- Data wykonania
- czerwiec 2010
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Maroko
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ech, ten słownik... Miało być oczywi¶cie Hanoi
Uwielbiam bazary, maj± swój klimat, zawsze mam dużo zdjęć z takich miejsc:)
Jeszcze raz dziękuję 👌
Tak, Hanki mało ciekawe a kukiełki wpisuję.
Na północy odwiedzilismy tylko Hanoi i Ha Long. W Ha Long warto zwiedzić jaskinie krasowe, ale to na pewno wiecie, Natomiast w Hanoi nie ma nic ciekawego, no może z wyj±tkiem wodnych kukiełek. Ż.yczę udanej wyprawy i wielu wrażeń
Jędrzej, dziękuję, takie jedzonko zawsze jest najlepsze :) Niestety, chyba jednak nie dotrzemy na południe. Pierwotnie mój plan wykluczył północ, czyli Sa Pa i Ha Long - ze względu na to, że to najgorsza pora roku na północ :(
Ale jako że moja koleżanka marzy o Ha Long, dla mnie za¶ plemiona i wioski w górach s± na pierwszym miejscu, zdecydowałam nie przejmować się pogod±. W ten sposób zabraknie nam czasu na południe (choć marzył nam się snorkeling na wyspach Kambodży). Je¶li masz jakie¶ sugestie odno¶nie północy i ¶rodkowego Wietnamu, pisz proszę na priv, będziemy wdzięczne
Nitkaska, w Wietnamie, na plaży w Nha Trang, skosztuj homara gotowanego na parze przez lokalnych sprzedawców. Oczywi¶cie o ile odwiedzisz Nha Trang.
Uwielbiam takie kadry z życia ulicy :)
Super, pewnie w wolnej chwili zrobię sobie plan, jakby co - będzie gotowiec 😊. Na pewno się do Ciebie zgłoszę. Liczę na jakie¶ super etniczne klimaty. A wodospady koleżance wpiszę, dzięki
Jak zaczniesz planować swoj± wyprawę na pustynię,to chętnie podpowiem kilka bezpiecznych szlaków.
...a dla koleżanki wodospady Szallalat Uzud.Blisko Marrakeszu,miejsce ładne i dobra asfaltowa bardzo widokowa droga.
Polecaj± to zdjęcie






























