Galeria zdjęć
Na bazarze - koreańskie kiszonki
KAZACHSTAN / płd.-wsch. Kazachstan / Ałmaty
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-09-11 18:40
- Data wykonania
- sierpień 2018
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Kazachstan
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Można na grilla,można do piekarnika,nie ma różnicy w smaku.Te na gaz s± metalowe.Też się sprawdzaj±.
oj pamiętam te rewelacyjne dania z Maroka, może jak jeszcze kiedy¶ tam będę, też sobie przywiozę, tym bardziej skoro mówisz, że to takie proste. A ten tadżin to stawiasz na gaz, do piekarnika, czy jak oni na takiego grilla?
Szkoda,że nie przywiozła¶ tego kociołka,kto¶ pewnie pomógłby dĽwigać...
Ja mam tadżiny,takie zwyczajne,ichniejsze.Daję do ¶rodka byle co,jak oni.Im mniej wymy¶lnie,tym lepiej smakuje.
Uwielbiam takie miejsca jak lokalne targi, a jedzenie i kuchnia z danego kraju jest bardzo ważnym elementem w moich podróżach:) Zawsze próbuję różnych typowych dla regionu dań, przywożę lokalne przyprawy, a potem staram się powtarzać niektóre dania. Pilaw już robiłam:)
Dzięki Mirrara.Kraj to nie tylko widoki.Fajnie zobaczyć,jak ludzie mieszkaj±,gdzie robi± zakupy,co jedz±...
To zdjęcie wrzuciła specjalnie dla Ja¶ka, z który wypytywał mnie o jedzonko (komentarze przy innym moim zdjęciu z bazaru). Na bazarze w Ałmacie było wiele takich stoisk z kiszonkami (ale to nie do końca jest kimchi, nie jest ostre), które prowadziły koreanki... sporo tego było. Można było kupować osobno albo skomponować sobie taka sałatkę np. z makaronem z bobu lub ryżowym, a jak kto¶ chciał to polać to ostrym sosem:)
Dlaczego koreańskie? Słyszałam o pysznym kimczi, a to wszystko na fotce też jest jakie¶ charakterystyczne?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Na bazarze - koreańskie kiszonki
KAZACHSTAN / płd.-wsch. Kazachstan / Ałmaty
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-09-11 18:40
- Data wykonania
- sierpień 2018
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Kazachstan
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Można na grilla,można do piekarnika,nie ma różnicy w smaku.Te na gaz s± metalowe.Też się sprawdzaj±.
oj pamiętam te rewelacyjne dania z Maroka, może jak jeszcze kiedy¶ tam będę, też sobie przywiozę, tym bardziej skoro mówisz, że to takie proste. A ten tadżin to stawiasz na gaz, do piekarnika, czy jak oni na takiego grilla?
Szkoda,że nie przywiozła¶ tego kociołka,kto¶ pewnie pomógłby dĽwigać...
Ja mam tadżiny,takie zwyczajne,ichniejsze.Daję do ¶rodka byle co,jak oni.Im mniej wymy¶lnie,tym lepiej smakuje.
Uwielbiam takie miejsca jak lokalne targi, a jedzenie i kuchnia z danego kraju jest bardzo ważnym elementem w moich podróżach:) Zawsze próbuję różnych typowych dla regionu dań, przywożę lokalne przyprawy, a potem staram się powtarzać niektóre dania. Pilaw już robiłam:)
Dzięki Mirrara.Kraj to nie tylko widoki.Fajnie zobaczyć,jak ludzie mieszkaj±,gdzie robi± zakupy,co jedz±...
To zdjęcie wrzuciła specjalnie dla Ja¶ka, z który wypytywał mnie o jedzonko (komentarze przy innym moim zdjęciu z bazaru). Na bazarze w Ałmacie było wiele takich stoisk z kiszonkami (ale to nie do końca jest kimchi, nie jest ostre), które prowadziły koreanki... sporo tego było. Można było kupować osobno albo skomponować sobie taka sałatkę np. z makaronem z bobu lub ryżowym, a jak kto¶ chciał to polać to ostrym sosem:)
Dlaczego koreańskie? Słyszałam o pysznym kimczi, a to wszystko na fotce też jest jakie¶ charakterystyczne?
Polecaj± to zdjęcie





























