Galeria zdjęć
Stawiamy jurtę
KAZACHSTAN / płd.-wsch. Kazachstan / Kolsay Lakes
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-09-11 18:42
- Data wykonania
- sierpień 2018
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Kazachstan
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Te jurty stawiano w okolicach jeziora Kaindy z przeznaczeniem na knajpki czy kawiarnie dla turystów, wiec nie s± specjalnie ocieplane, ale chciałam pokazać tę konstrukcję, to co znajduje się pod spodem. Natomiast jeden nocleg miałam w jurcie, no jest to pewna atrakcja, ¶pi się na takich fajnych kolorowych kołdrach. W ogóle w ¶rodku jest bardzo kolorowo. Jurty s± od ¶rodka wyłożone takim "filcem" z wełny wielbł±dziej, co powoduje,że jest w nich bardzo gor±co. Dobrze, że wieczorem się ochłodziło i spadł deszcz, bo chyba spałabym na zewn±trz, a co ciekawe wzięłam wtedy termiczn± bieliznę, jakby w nocy było zimno;) W sierpniu na południu Kazachstanu jest baaardzo gor±co, czasami dochodziło do 40 st., ale jest sucho więc odczuwalno¶ć jest inna, do wytrzymania. Mieli¶my ze 2 dni załamania pogody, kiedy temperatura spadła raz do 19 st. a kolejnym do 23 st. i padało... było to małe wytchnienie;)
Jak się w czym¶ takim mieszkało? W sierpniu Kazachstan był bardzo gor±cy?
Bardzo ładny kadr - fajne ¶wiatło.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Stawiamy jurtę
KAZACHSTAN / płd.-wsch. Kazachstan / Kolsay Lakes
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2018-09-11 18:42
- Data wykonania
- sierpień 2018
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Kazachstan
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Te jurty stawiano w okolicach jeziora Kaindy z przeznaczeniem na knajpki czy kawiarnie dla turystów, wiec nie s± specjalnie ocieplane, ale chciałam pokazać tę konstrukcję, to co znajduje się pod spodem. Natomiast jeden nocleg miałam w jurcie, no jest to pewna atrakcja, ¶pi się na takich fajnych kolorowych kołdrach. W ogóle w ¶rodku jest bardzo kolorowo. Jurty s± od ¶rodka wyłożone takim "filcem" z wełny wielbł±dziej, co powoduje,że jest w nich bardzo gor±co. Dobrze, że wieczorem się ochłodziło i spadł deszcz, bo chyba spałabym na zewn±trz, a co ciekawe wzięłam wtedy termiczn± bieliznę, jakby w nocy było zimno;) W sierpniu na południu Kazachstanu jest baaardzo gor±co, czasami dochodziło do 40 st., ale jest sucho więc odczuwalno¶ć jest inna, do wytrzymania. Mieli¶my ze 2 dni załamania pogody, kiedy temperatura spadła raz do 19 st. a kolejnym do 23 st. i padało... było to małe wytchnienie;)
Jak się w czym¶ takim mieszkało? W sierpniu Kazachstan był bardzo gor±cy?
Bardzo ładny kadr - fajne ¶wiatło.
Polecaj± to zdjęcie




























