Galeria zdjęć

w porannym słońcu...

POLSKA / Wielkopolska / Rogalin, Pałac Raczyńskich

Zdjęcia: Rogalin, Pałac Raczyńskich, Wielkopolska, w porannym słońcu..., POLSKA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2018-10-15 16:27
Data wykonania
paĽdziernik 2018

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Iwona: Po trwaj±cym 2,5 roku remoncie, cały gmach główny wrócił do dawnej ¶wietno¶ci. W oparciu o zdjęcia i przedwojenn± dokumentację podjęto się również precyzyjnej rekonstrukcji wyposażenia pałacowych wnętrz, do najdrobniejszego detalu. Efekt ostateczny, zarówno na zewn±trz, jak i w ¶rodku - znakomity, polecam:)
Pajaak: Bez przesady, była 9.20;) Chciałam zd±żyć przed niedzielnym tłumem odwiedzaj±cych...
Juras: Dziękuję i pozdrawiam:)

Dobre ¶wiatło i super efekt końcowy.

Pięknie o¶wietlona bryła porannym słońcem. Widzę, że Tearose też jest rannym ptaszkiem :)

Bije po oczach czysto¶ci± :)



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

KAZACHSTAN / 70 km na północ od Bałchasz / Bektau-Ata Trakt

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl