Galeria zdjęć

Wioska

MAURETANIA / Commune in Mauritania. / Nouamghar

Zdjęcia: Nouamghar, Commune in Mauritania., Wioska, MAURETANIA
odsłon: 160 | poleca: 12 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-10-24 17:36
Data wykonania
styczeń 2018

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Mnie najbardziej podobają się "murowane",ze szpiczastymi dachami,a do zamieszkania to mam coś dla Rudej.Poszukam tego zdjęcia.

Tak, kolorystycznie jest super. Zresztą cała seria świetna. Ale my, to raczej byśmy nie chcieli ani mieszkać, ani firmy prowadzić w takich domkach - nawet wyposażonych w solary ;))

Solar solarem, a mnie się bardzo podoba ta wioska i domki. Głównie oczywiście za względu na pastelowy kolor elewacji, ładnie się zestawia z piaskiem pustyni.

Po napisie jest to budynek spółdzielni rzemieślników.W środku na sznurku suszone ryby.Solar daje oświetlenie,wszystko trochę jak w sklepiku.Klapki przed wejściem,chyba ktoś tam urzęduje.

To posiadłości tego od solara ?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Arunachal Pradesh / Bamin village

MALTA / . / Kalanka bay

WłOCHY / - / Procida

POLSKA / dolnośląskie / Dolina Pełcznicy

WłOCHY / - / Positano

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl