Galeria zdjęć
nad rzeką...
BOśNIA i HERCEGOWINA / Republika Serbska / Trebinje
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2018-10-26 19:02
- Data wykonania
- czerwiec 2018
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wobec tego, ja do Lądka muszę!:) Co do wina, to radzę lokalnego tam spróbować. Widzisz, ile tam wzgórz naokoło? Winogrona mają bardzo dużo słońca!:)
Jak robią taką pizzę jak w Lądku Zdroju, to też pojadę, jak zajadę poproszę jeszcze do pizzy lampkę włoskiego wina i kawę, ale jak pojadę :) :)
Tam zawsze jest ładnie, a miasteczko gościnne, Paajak:) Fotodakor: Jeśli miałbyś mało czasu, a lubisz pizzę, to zajrzyj do takiej skromnej knajpki przy starym mieście - "Cancello". Pizzę można zjeść na miejscu, bądź zabrać ze sobą; jest niedroga i smaczna (poszliśmy tam sugerując się opinią, którą wystawił rodowity Włoch). Kto jak kto, ale Włosi znają się na rzeczy;)
Ja też pojadę, chociaż jeszcze nie wiem kiedy :)
Tam też kiedyś pojadę! Postanowione ;) ładne zdjęcie
Wygląda ciekawie..
Polecają to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
nad rzeką...
BOśNIA i HERCEGOWINA / Republika Serbska / Trebinje
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2018-10-26 19:02
- Data wykonania
- czerwiec 2018
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wobec tego, ja do Lądka muszę!:) Co do wina, to radzę lokalnego tam spróbować. Widzisz, ile tam wzgórz naokoło? Winogrona mają bardzo dużo słońca!:)
Jak robią taką pizzę jak w Lądku Zdroju, to też pojadę, jak zajadę poproszę jeszcze do pizzy lampkę włoskiego wina i kawę, ale jak pojadę :) :)
Tam zawsze jest ładnie, a miasteczko gościnne, Paajak:) Fotodakor: Jeśli miałbyś mało czasu, a lubisz pizzę, to zajrzyj do takiej skromnej knajpki przy starym mieście - "Cancello". Pizzę można zjeść na miejscu, bądź zabrać ze sobą; jest niedroga i smaczna (poszliśmy tam sugerując się opinią, którą wystawił rodowity Włoch). Kto jak kto, ale Włosi znają się na rzeczy;)
Ja też pojadę, chociaż jeszcze nie wiem kiedy :)
Tam też kiedyś pojadę! Postanowione ;) ładne zdjęcie
Wygląda ciekawie..
Polecają to zdjęcie






























